אורן בן יוסף. המנכ"ל החדש של הספארי בר"ג- נבחר מבין עשרות מועמדים. צילום: עיריית ר"גאורן בן יוסף. המנכ"ל החדש של הספארי בר"ג- נבחר מבין עשרות מועמדים. צילום: עיריית ר"ג

מנכ"ל חדש נבחר ל"ספארי" ברמת גן: אורן בן-יוסף. היה מנכ"ל הגן הבוטני בירושלים ובעל ניסיון בפיתוח כלכלי

המנכ"ל הנבחר החדש של "הספארי" בר"ג: אורן בן-יוסף. בשמונה השנים האחרונות כיהן כמנכ״ל הגן הבוטני האוניברסיטאי בירושלים ולפני כן כמנכ״ל פארק האטרקציות קיפצובה. בן-יוסף: "אמשיך את קידומו וחיזוק מעמדו כגן חיות מוביל"


אורן בן-יוסף, (48) מונה לתפקיד מנכ״ל ספארי רמת-גן. בן-יוסף הוא חבר קיבוץ צובה, נשוי ואב לארבעה. בעל תואר שני בעבודה סוציאלית ותואר שני במנהל עסקים (MBA).
בשמונה השנים האחרונות כיהן כמנכ״ל הגן הבוטני האוניברסיטאי בירושלים ולפני כן כמנכ״ל פארק האטרקציות קיפצובה. בעת האחרונה שימש אורן כעמית מחקר במרכז לעסקים חברתיים והשקעות חברתיות במכללה למנהל, וכיועץ מומחה לפיתוח כלכלי ואסטרטגי של ארגוני מגזר שלישי – בהם הסוכנות היהודית, קרן והאל, עמותת שלוה, רשויות מקומיות ועמותות שונות.
מנכ"ל הספארי הנכנס, אורן בן-יוסף: ״אני שמח לקבל על עצמי את האתגר לנהל את הספארי ומודה על הזכות להוביל יחד עם הצוות המסור את המשך פיתוחו, כעוגן המושך קהלים מגוונים מכל רחבי הארץ, כאתר עדכני ורלוונטי המשרת את העיר והקהילה שסביבו ומביא להם גאווה. כמו כן, אמשיך את קידומו וחיזוק מעמדו כגן חיות מוביל, שיעמוד בשורה הראשונה עם גני החיות המודרניים והאהובים בעולם".
אולי גם זה יעניין אותך

יו"ר דירקטוריון הספארי וסגן ראש העיר, עו"ד רועי ברזילי: "אני מברך את אורן על מינויו ומאמין בו וביכולותיו לקדם את הספארי לעבר המטרות שהצבנו, במסגרת התוכניות לקידום ושיפור גן החיות. אורן נבחר מבין עשרות רבות של מועמדים ראויים. מה שהכריע את הבחירה באורן הייתה האג'נדה הברורה שהוא הציג וההבנה העמוקה של צרכי הספארי והייחודיות של ניהול מקום כה מיוחד ויקר לעיר רמת-גן. כיו"ר הדירקטוריון אסייע לו בכל יוזמה ובכל תהליך. מאחל בהצלחה רבה לאורן ולספארי".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך