לילות שקטים גם בחופשת הקיץ

תוכנית "לילה שקט" שהוכיחה עצמה בראשון לציון תחל ב־20.6, עם צאת התלמידים לחופשת הקיץ. החברה לביטחון וסדר ציבורי בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ראשון לציון יקיימו סיורים, תצפיות ופעילות מוגברת בגינות הציבוריות ובמוסדות ציבור


גם השנה תופעל תוכנית "לילה שקט" של אגף הסיור בחברה לביטחון ויחידת השיטור העירוני של משטרת ראשון לציון והחברה לבטחון שמטרתה לשמור על הביטחון והסדר הציבורי בעיר במהלך חופשת הקיץ. התוכנית שהוכיחה את עצמה בכל שנה בחופשות החג והקיץ מאפשרת תגובה מהירה ויעילה בטיפול מפגעי רעש בגינות הציבוריות, אלימות והשחתה של רכוש (וונדליזם), וזאת על ידי ביצוע סיורים, תצפיות  ופעילות מוגברת בימי החופש. התוכנית תחל עם יציאת התלמידים לחופשת הקיץ ב-20.6 ותסתיים עם תום החופשה ב־31.8.

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר כי "התוכנית הוכיחה את עצמה ותרמה רבות לשמירה על איכות חייהם של התושבים במהלך החופשות ובנוסף, מנעה גילויי אלימות רבים בקרב בני הנוער בגינות הציבוריות. מה שנותר הוא לאחל לבני הנוער חופשה נעימה ובטוחה".

אולי גם זה יעניין אותך

כפי שהיה בשנים קודמות, משטרת ראשון לציון תיקח חלק פעיל במניעת עבירות הפוגעות באיכות חייהם של התושבים ותהיה מעורבת יותר בקהילה. אגף סיור בחברה לביטחון ערך עבודת מטה בשיתוף נציגי שיל"ת, המוקד העירוני, ומשטרת ראשון לציון, למיפוי האתרים בעיר ה"מועדים לפורענות" על פי מאפיינים ורמת המטרד.  לאחר המיפוי, חולקה העיר לפי 26 תאי שטח נבחרים, כאשר בכל תא שטח יוצב מאבטח/ת כשהוא מצויד באפוד זוהר על מנת שיוכלו לזהותו בקלות  ובמכשיר קשר. המאבטחים יסיירו בתאי השטח מדי ערב  מהשעה 22:30 ועד השעה  3:00 לפנות בוקר ותפקידם להבטיח את השקט בגנים הציבוריים.

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק החברה לבטחון, מקסים בביצקי, אמר: "אנו מבינים שבני הנוער רוצים ליהנות מחופשת הקיץ אבל זה לא צריך לבוא על חשבון מנוחת תושבי העיר. ישר כוח לפקחי החברה לבטחון שעושים ויעשו לילות כימים כדי שהקיץ יהיה שקט ובטוח".

נזכיר כי במקביל לתוכנית לילה שקט, תמשיך גם השנה היוזמה של החברה לביטחון בשיתוף פרלמנט הנוער במסגרתה הוקצו 42 אתרים המרוחקים מבנייני מגורים בהם יוכלו הצעירים לשהות עד השעות המאוחרות.

צילום: EE911

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך