השלטים שמסעירים הבוקר את רמת גן. צילום: פייסהשלטים שמסעירים הבוקר את רמת גן. צילום: פייס

סערה בר"ג: מ"מ ראש העיר, אילני, הורה להוריד שלטים שנתלו ובהם איום: "בגדים קצרים, מקצרים את החיים". נבחנים צילומי אבטחה למצוא מי תלה אותם

הבוקר רמת גן התעוררה לסערת שלטים שנתלו ומאיימים שמי שילבש ביגוד קצר סופו למיתה. מ"מ ראש העיר, ליעד אילני, שקיבל פניות מהורים נדהמים, הורה להסיר במיידי את השלטים ולגלות במצלמות האבטחה מי אחראי לתלייתם. וזה עוד לפני ההפגנה שמתוכננת היום נגד הפעלת קווי אוטובוס בשבת


 

מי תלה באישון לילה בצירים מרכזיים ברמת גן, שלטים המאיימים במיתה את מי שילבש בגדים "קצרים וצרים"? תושבים והורים נדהמים פנו הבוקר למ"מ ראש העיר, ליעד אילני, שיבדוק מי החליט לתלות שלטים בצירים בהם הולכים ילדים קטנים ולא מבינים למי מישהו מאיים עליהם במיתה בגלל מכנס קצר שהם לובשים?

אחרי שחגגה לראשונה בתולדותיה את מצעד הגאווה בעיר, רמת גן מתעוררת הבוקר – יום שלישי, ליום של אי סובלנות.

הערב מתארגנת תפילה- הפגנת מחאה בעיר נגד הפעלת קווי אוטובוס בשבת.

אך עוד קודם מתברר שיש ברמת גן מי שלא מוכן לקבל את כל סוגי האוכלוסייה, וכך ברחבי העיר ובמיוחד בציר המרכזי של ז'בוטינסקי-ביאליק, ניתלו על לוחות המודעות שלטים גדולים בזו הלשון: בגדים צרים וקצרים מחטיאים את הרבים ומקצרים את החיים!".

תושבים, ובהם הורים שילדיהם הבוקר שבו לבתי הספר אחר חופשת החג נחרדו לראות את השלטים שלדבריהם עוררו פחד בקרב ילדים צעירים. כל זאת כאמור קורה בעיר שבה המחלוקת בין המגזרים הולכת ומוחצנת ובזמן שבימים אלו דנים רבות בעניין המכנסיים הקצרים בבתי הספר במסגרת קוד הלבוש.

ליעד אילני, מ"מ ראש העיר קיבל פניות הבוקר מהורים שנדהמו לראות את השלטים באלו בזמן שהם מלווים את ילדיהם לבית הספר ונאלצים להסביר להם שללבוש מכנס קצר זה לא מביא למוות.

אילני פנה במיידי ליועץ המשפטי לעירייה ולמנהלת מחלקת פרסום ושילוט בעירייה בכדי לבדוק איך ומי תלה שלטים כאלו.

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

השלטים, ככל הנראה ניתלו ללא אישור ובאופן פיראטי. אילני הורה להסירם במיידי. כמו כן, ביקש ממנהל מחלקת ביטחון בעירייה להוציא את סרטי האבטחה ברחובות בהם נתלו השלטים, בכדי לגלות מי תלה אותם.

אילני התייחס לזה ואמר: "חופש הביטוי הוא רחב אך מסרים על קיצור החיים בליווי גרפיקה מהגיהנום לא יופיעו ברמת-גן. לא ייתכן שיופיעו שלטים כאלו ויעוררו פחד בקרב ילדים קטנים שלא מבינים למה המכנס הקצר שלהם יגרום להם למוות. אנחנו נטפל ונעביר לידי המשטרה את מי שאחראי לשלטים האלו".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך