צפו: פיענוח הרצח האכזרי של השכנה, דיאן אשכנזי ברח' ברץ בחולון, והכל בגלל שהשכנים התלוננו על הטרדות מצידו

כתב אישום נגד וויליאם ריצ'ארד מחולון, שרצח לפני מספר שבועות את שכנתו דיאן אשכנזי ז"ל בצורה אכזרית וסתמית, הכל בגלל שהשכנים התלוננו על הטרדות בלתי פוסקות מצידו. תיאור הרצח האכזרי והסתמי שביצע וויליאם


בתום חקירה אינטנסיבית ורבת היקף , שהתנהלה על ידי משטרת  ישראל מזה למעלה משבועיים, היום צפויה פרקליטות מחוז ת"א להגיש כתב אישום נגד וויליאם ריצ'רד בן 42 מחולון, בגין רצח שכנתו, דיאן אשכנזי, ביום 17.5.19, ברחוב יוסף ברץ בחולון.
ביום האירוע, סמוך לשעה 12:45, התקבל במוקד 100 של משטרת ישראל דיווח אודות מציאת גופתה של אישה בת 81 ברחוב יוסף ברץ בחולון. מותה של המנוחה נקבע במקום על ידי גורמי רפואה.
מיד עם קבלת הדיווח,,הגיעו למקום כוחות משטרה רבים אשר ביצעו פעולות חקירה ראשוניות בזירה ותוך זמן קצר, עצרו את החשוד ברצח, המתגורר במקום, בשכנות למנוחה.

על פי כתב האישום עולה תמונה של סכסוך שהיה לנאשם עם כל דיירי הבניין.  במשך מספר שנים התגוררו ריצ'רד, דיאן אשכנזי ז"ל ובעלה יהודה בשכנות, בבניין ברחוב יוסף ברץ בחולון. החשוד התגורר בקומה שנייה ומתחתיו התגוררה הנרצחת ובעלה.

במשך השנים השכנים העיקו מספר פעמים את המשטרה לאחר שסבלו מהפרעות שונות מצד החשוד ריצ'ארד וויליאם. בנוסף, בשלוש הזדמנויות שונות, שהפעם האחרונה הייתה כשבועיים לפני הרצח, הזעיקה אשכנזי ז"ל את המשטרה לבניין בשל טרדות והפרעות מצד וויליאם. הנאשם הקיש ללא הרף על דלת ביתם בדרישה כי יחתמו על תוכנית תמ"א ולא הרפה.

אולי גם זה יעניין אותך

ביום הרצח בחודש מאי האחרון, יצאה הנרצחת עם עגלת קניות לערוך קניות לשבת. מיד אחר כך יצא מפתח ביתו החשוד מפתח דירתו, לקח עמו כיסא ועליו צלחת אוכל והניח אותם בסמוך לדירתה של אשכנזי.

בשעות הצהריים שבה אשכנזי לבניין עם עגלת הקניות, ואילו החשוד שב לדירתו והצטייד בסכין, באורך של כ-29 ס"מ ובשקית וירד אל קומת הכניסה לבניין. החשוד אף העלה עבור המנוחה את עגלת הקניות. זו ביקשה ממנו כי יקח את צלחת האוכל שהניח בפתח ביתה. החשוד הסכים ואז נכנס אחריה לביתה בשלב זה, בדירתה של אשכנזי, שיסף ריצ'ארד את צווארה ופניה של דיאן, ודקר אותה באמצעות הסכין, שש דקירות: בחזה, בצווארה ובבטנה. בסיום, הותיר את אשכנזי כשהיא מתבוססת בדמה והסכין נעוצה בצווארה. מיד לאחר ביצוע הרצח, שב ריצ'ארד לדירתו כשידו הימנית מגואלת בדם. הוא רחץ את גופו והחליף את חולצתו ונעליו שהיו מוכתמים בדמה של המנוחה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך