מגוון רחב של פעילויות במחנות הקיץ בכל רחבי העיר ראשל"צ. אילוסטרציה פיקסביימגוון רחב של פעילויות במחנות הקיץ בכל רחבי העיר ראשל"צ. אילוסטרציה פיקסביי

נוכח הביקוש: עיריית ראשל"צ פותחת עוד מסגרות של מחנות קיץ לכיתות ד'-ו' עם מגוון פעילויות ותגבור האנגלית

נוכח הביקוש- עיריית ראשון לציון פותחת מסגרות נוספות של מחנות קיץ לכיתות ד'-ו', עם תוכניות מגוונות ועם תיגבור גם של לימודי האנגלית. ליאל אבן זוהר: "יחד עם כיף ובילוי- נפעל לרווחת ילדי העיר, ובמחירים שווים לכל כיס"


נוכח הביקוש- עיריית ראשון לציון פותחת מסגרות נוספות של מחנות קיץ לכיתות ד'-ו'. בנוסף, העירייה תתגבר את לימודי האנגלית בבתי הספר של הקיץ.

כך למשל:  מחנות מדע ואנגלית, גם רובוטיקה והרבה כיף, יפתחו בשיכון – ובשכונת כצנלסון.

מחנה אמנות, עם אנימציה וצילום ו״סטופ מושן״, יצורים שזוהרים בחושך והמון דברים מגניבים ממש – יפתח בסדנה לאומנות ברמת אליהו.

וגם במרכז רון ורדי יחכו לכם מחנות מלהיבים לכיתות ד'-ו׳, וכל הבנים והבנות מוזמנים למרכז המצוינות שלנו, בו מצמיחים את האלופות והאלופים הבאים ברובוטיקה ולומדים להדפיס בתלת מימד.

 

אולי גם זה יעניין אותך

עו״ד ליאל אבן-זהר, מ״מ וסגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך אמרה בנושא: ״אנחנו פועלים להעשיר את הקיץ של ילדי העיר, ולתת להם תכנים חינוכיים, איכותיים ומהנים, בקייטנות ומחנות קיץ ציבוריים. השנה הנחיתי כי ב'בתי הספר של הקיץ' נתגבר גם אנגלית, נוסיף חוגי שחמט ועוד, ויחד עם כיף ובילוי- נפעל לרווחת ילדי העיר, ובמחירים שווים לכל כיס. תודה רבה לחברה העירונית ולמינהל החינוך, על העבודה המאומצת, וכמובן, כתמיד- לראש העירייה רז קינסטליך, המגבה את כל הפעילויות״.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך