חינוך

הבטיחו וקיימו: מספר הילדים ברוב המוחלט של גני הילדים בראשל”צ ירד ויעמוד על כ-28 ילדים בגן

לאחר חודשים של תכנון ולאחר שגם ראש העיר, רז קינסטליך וגם מ”מ ומחזיקת תיק החינוך, ליאל אבן זוהר, הבטיחו במערכת הבחירות שלהם – מספר ילדי גני הילדים בראשון לציון יצומצם. במקביל, כדי לאפשר זאת יפתחו עוד גני ילדים חדשים רבים בכל רחבי העיר. בתוך כך, היום יפורסמו השיבוצים לגני הילדים

כאור, מספר הילדים בכיתת גן יופחת משמעותית ב-90 אחוז מגני הילדים בעיר. אם ממוצע הילדים בגנים הממלכתיים והממלכתיים דתיים, עמד בשנה האחרונה על כ-32 ילדים בכיתת גן, הרי שהשנה הכמות תרד ל-29 ילדים בלבד.

כדי לעמוד במשימה, ייפתחו השנה עוד 39 כיתות גן.  ברוב המוחלט של גני החובה בעיר יילמדו 28-29 ילדים. בעיריית ראשון לציון הציבו את הנושא בראש סדר עדיפויות בחינוך הקדם יסודי על מנת לאפשר תשומת לב רבה יותר לילדים.

Tags

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר: “אני שמח שעמדנו במשימה החשובה ביותר שהצבנו לעצמנו. מדובר בבשורה דרמטית עבור הילדים וההורים. הבטחנו שנעשה הכל כדי לצמצם את מספר הילדים בגנים ואני גאה שעמדנו במשימה. החינוך הוא בראש מעייניי ומדובר במהלך שיתרום משמעותית לאיכות הלמידה והתפתחות הילדים. פתחנו 39 גנים חדשים ועמלנו רבות להקטנת מספר הילדים. העבודה לא הסתיימה ואני מתחייב שנמשיך בעשייה ובהשקעה לגיל הרך כדי שכל ילד וילדה בראשון לציון יזכו לחינוך הטוב ביותר ולמלוא תשומת הלב.”

מ”מ וסגנית ראש העירייה, עו”ד ליאל אבן זהר, הוסיפה: “השקענו לילות כימים כדי שזה יקרה וידנו עוד נטויה, אנו מתכוונים להפחית את מספר הילדים בכלל הגנים בעיר. אנו מתכוונים להרחיב את ההשקעות בגיל הרך ולהבטיח שכל ילד יקבל את החינוך הטוב והאיכותי ביותר”.

בתוך כך, היום יתפרסמו השיבוצים לגני הילדים וביום ראשון הקרוב תפתח האפשרות להגיש ערעורים. המוקד הטלפוני יהיה זמין לתושבים בין השעות 8:30  ועד 15:00 ולמשך עשרה ימים ליום האחרון להגשת הערעורים ב- 10.5.19 בשמונה בבוקר.

בשנת הלימודים הקרובה ייהנו כל ילדי הגנים בעיר מחצרות המשלבות דשא סינטטי ואבנים משתלבות. זירוז החלפת החול בדשא סינטטי היה מההחלטות הראשונות של ראש העירייה בתפקיד.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close