חבלני המשטרה לקחו את הרכב להמשך בדיקה. צילום אילוסטרציה: גטיאימג'סחבלני המשטרה לקחו את הרכב להמשך בדיקה. צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

בהלה הלילה בבניין ברחוב השבטים בבת-ים: הצמידו מטען חבלה לדלת דירה. מסתמן: טעו בכתובת

המערב הפרוע: מטען חבלה הוצמד לדלת דירה בבניין מגורים ברחוב השבטים בבת-ים. מסתמן: המטען בכלל הוצמד לדלת הלא נכונה בבניין הלא נכון. הרקע: תולדה של סכסוך ממושך בין עבריינים. במזל גדול לא נפגעו הלילה חפים מפשע


זה יכל להיגמר בטרגדיה ובפגועים חפים מפשע, אם לא היה מתגלה בזמן מטען חבלה שהוצמד לדלת דירה בבניין מגורים ברחוב השבטים בבת-ים.

אמש- קצת אחרי חצות, דיירים בבניין ברחוב השבטים בבת ים התקשרו למשטרה ודיווחו על מה שנראה כחפץ חשוד שהוצמד לדלת בדירה בבניין המגורים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום שוטרי מרחב איילון שסגרו את הזירה, והוזעק למקום חבלן משטרתי שאישר שאכן מדובר במטען חבלה. החבלן ניטרל את המטען תוך כך שדיירי הבניין מפונים מהמקום. בדיקת חבלן של המשטרה העלתה כי מדובר במטען חבלה. המטען טופל ונפתחה חקירה לגבי נסיבות הימצאותו במקום.

 

אולי גם זה יעניין אותך

מחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה המטען הוצמד לדלת בבניין הלא נכון וכי הוא היה מיועד לדירה בבניין סמוך. נבדק חשד, שהמטען יועד לדמויות המוכרות למשטרה מעולם הפשע המתגוררים בבניין סמוך. כמו כן, נבדק האם יש קשר לאירועים פליליים נוספים שהתרחשו לאחרונה והאם הם תולדה של אותו סכסוך.

ככל הנראה, כאמור מדובר ברקע פלילי וכעת המשטרה בוחנת מצלמות אבטחה באזור לנסות ולאתר את מניחי המטען, שבמזל גדול לא התפוצץ ופגע בתושבים חפים מפשע.

 

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך