השילוב המנצח: גם יפה וגם שימושי. הרהיטים שיעשו לכם נעים בעין וגם בחיי היום-יום

רוצים גם יופי וגם תכלס? ברהיטים לבית של הקולקציות מבית DAX. לא מתפשרים. שילוב מנצח בין עיצוב יפה, חדשני ומיוחד לבין נוחות, פונקציונאליות וריהוט שייתן לכם להרגיש שיפה לכם בעין וטוב לכם בחיי הבית ביום-יום


הרבה פעמים אנחנו רואים ריהוט לבית, או כלים שנראים מבחינה עיצובית יפים, מושכים ומיוחדים.

אלא שלא פעם, כשקונים כורסא, כיסא, ספה או מיטה שנראים יפים ומרהיבים – מגלים שבתמורה ליופי "שילמת" מחיר יקר וויתרת על הנוחות. לא תמיד מה שנראה יפה, יהיה בהכרח גם שימושי ונוח.

ברהיטי DAX החליטו למצוא את השילוב המנצח- להביא את הריהוט עם העיצוב היפה, המושך והמיוחד ויחד אתו לא לוותר על הפונקציונאליות ועל הנוחות. כי יפה זה דבר טוב, אבל עם יופי לא חיים ביום יום, עם נוחות חיים רוב היום.

וכך DAX מציעה מערכות ישיבה, מערכות חדרי שינה ואף רהיטי מיוחדים לבית שמשלבים עיצוב חדשני, עיצוב יפה, אלגנטי ונקי – וכל זאת בשילוב עם נוחות ושימושיות.

כמו שניתן למצוא בקולקציית ריהוט הסלון מאיטליה של סדרת VIA עם עיצוב מודרני לבן בסגנון אירופאי משלבים בין אלגנטיות ואסתטיקה לפרקטיות.

או למשל בחדר שינה מקולקציית VICENZA עם שידות ווטרינות שמותאמות ומורכבות לפי גודל ומבנה חדר השינה. יש למיטת בקולקצייה ראש מיטה מעוצב עם אפשרות להגדלת המיטה ל-KING SIZE מבלי לוותר על העיצוב הכפרי הייחודי והאלגנטי שמערכת השינה מעניקה לכל החדר.

את היופי, הייחודיות והחדשנות לצד השימושיות ניתן למצוא גם בריהוט בודד ואינדיבידואלי לבית- כמו שולחן הקפה DINO. שמשלב בין עיצוב בסגנון היי טק מודרני עם מראה נוצץ שנהנה ממנגנון התאמה מושלם לצרכיכם – מנגנון שינוי גובה הרגליות לפי מה שמתאים לכם באותו אירוע או שימוש וגם פתיחת השולחן על ידי מנגנון מיוחד.

כאמור- אפשר להסתכל בקנקן ומה שבתוכו ולהינות מהיופי ומהנוחות, מבלי לוותר האחד על השני.

כל זה משולב בכל רהיטי DAX.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך