רמת גן התייחדה עם נופליה

בהשתתפות משפחות שכולות ובמעמד ראש העירייה ובכיריה התקיים אמש ערב הצדעה לחללי העיר בבית יד לבנים ברמת גן


ערב הצדעה לחללי העיר התקיים אמש (5.5.19) בבית יד לבנים רמת גן, בהשתתפות בני המשפחות השכולות ובמעמד ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, ממלא מקומו ויו"ר בית יד לבנים, ליעד אילני וממלא מקום הרב הראשי לרמת גן, הרב אהרן כץ.
הדובר המרכזי בערב היה סרן במילואים זיו שילון, שסיפר את סיפור פציעתו הקשה, דרך השיקום ומסריו האנושיים לכולנו.

בנאומו ציין ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן כי: "רמת גן מתחייבת לזכור את הנופלים לעד. העירייה בראשותי תפעל להפוך את בית יד לבנים למרכז העירוני להנגשת זכרם וסיפורם האישי של הנופלים עבור הנוער ברמת גן. אנו נמשיך להגשים את הצוואה הנצחית שנכתבה בדם. דבר לא ירחיקנו מאדמה זו. זהו המסר לעמנו, וזהו האתגר בפניו אנו ניצבים".

אולי גם זה יעניין אותך

ממלא מקום ראש העירייה ויו"ר בית יד לבנים, ליעד אילני הוסיף: "אמש קיימנו בבית יד לבנים בפעם הראשונה ערב הצדעה לחללי העיר רמת גן, אירוע שאנו מתכננים להפוך למסורת של פתיחת אירועי שבוע הזיכרון.

אני מודה לד"ר עמליה חרוש על פועלה המבורך למען בני המשפחות השכולות לאורך כל השנה ולגב' חני מיזריצר שהפיקה בהתנדבות את הטקס. נמשיך לעשות הכל כדי לתת לבני המשפחות השכולות את המעט שניתן, לאורך כל השנה".

מנהלת בית יד לבנים, ד"ר עמליה חרוש ציינה אף היא: "ערב מכובד ומרגש במיוחד, שבו ישבו בני משפחת השכול לצד תושבי העיר והנהגתה. הישיבה המשותפת ובעיקר דבריו של זיו שילון הותירו רושם של אחדות, שותפות גורל ואופטימיות. מי ייתן ונפנים ונכבד האיד את השני כבעבר".

צילום: ענת סודאי אלאלוף

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך