ניוזים חמים

לזכר רועי: משפחתו של רועי פילוסוף ז”ל מחולון, שנפל בעת מילוי תפקידו, מחפשים חברים מהצבא והילדות כדי שישתתפו באזכרה 18 שנה לנפילתו

שושנה פילוסוף מחולון, איבדה לפני 18 שנה את בנה האהוב רב סמל רועי פילוסוף ז”ל, לאחר שנהרג בבסיסו בעת מילוי תפקידו.

ב-14.5, בעוד כשבוע ימים תתקיים אזכרה של 18 שנים לנפילתו בעת מילוי תפקידו.

אמו של רועי החליטה לפנות ברשתות החברתיות בקול קורא ולחפש חברים של רועי מימיו בצבא, או אף חברי ילדות מהשכונה בה גדל בחולון או מבית-הספר היסודי ‘שלום עליכם’ ותיכון מלט”ב – שאת הלימודים בו סיים בהצטיינות.

האם קוראת לכל אחד שהכיר וגדל עם רועי ליצור עימם קשר עם האח אלירן במספר: 0525836404. האזכרה תיערך ב-14.5יום שלישי ט באייר תשעט בשעה 17:00 בית העלמין הצבאי חולון.

רועי היה ילד ביישן, בעל עיניים צוחקות, שתמיד מחייך לכולם. אהוב וחברותי מילדותו, אהב לשחק במשחקי יצירה ומחשבה וכבר בגיל צעיר נתגלה כבעל חוש טכני מפותח מאוד. בתום לימודי התיכון המשיך רועי ללימודי עתודה לפני הצבא, וכעבור שנתיים של לימודים ב’אורט יד שפירא’ הוסמך כהנדסאי חשמל. רועי היה תלמיד אהוב ומצטיין כל השנים, זכה בהערכה רבה וקיבל מלגות ותעודות הצטיינות.

 

Tags

בדף ה”יזכור” כתבה אמו שושנה על נפילת בנה בעת מילוי תפקידו: “אבן שנופלת אפשר להרים, נייר שנקרע אפשר להדביק, עציץ שנבל ניתן להשקותו ולהשיבו לפריחה, אבל פרח, פרח שנקטף לא ניתן להשיבו… כך רועי היקר, פרח היית ונקטפת מאיתנו ואי-אפשר להרים, להדביק, להשקות, אי-אפשר להשיבך אלינו. פרח יקר שלנו, שנה, שנה עברה, 12 חודשים, שהם 360 יום בלעדיך. בלי חיוך, בלי הצחוק המלא חיים והחום, בלי המלים שנוגעות בך ישירות ללב, המלים שנועדו לחזק ולעודד אותנו, בלי רוח החיים שהיתה שמחה כל-כך ומאושרת ועוד המון דברים שגם ספר שלם לא יספיק לכל מה שאכתוב עליך…”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close