ניוזים חמים

רמי גרינברג, ראש עיריית פ”ת לתושבים: “אם תמשיכו למתוח עליי ביקורת בפייסבוק, אני אפסיק את העבודות שאנחנו עושים בשכונה שלכם”. התגובות של התושבים לא אחרו לבוא

בזמן שהיה יו”ר האופוזיציה במועצת העיר פתח תקווה, רמי גרינברג היה פעיל מאוד ברשתות החברתיות. כמעט בכל יום הוא העלה פוסט או סרטון עם תלונות כנגד תפקוד העירייה והעומד בראשה דאז, ברוורמן. אלא שעם בחירתו לראשות העיר, גרינברג כנראה לא הבין שביושבו על כסא ראש העיר, הוא עצמו בבוא הזמן יהיה נתון לביקורת מצד התושבים ובאותן רשתות חברתיות שהוא עשה בהן שימוש נרחב לניגוח העירייה בראשות ברוורמן.

אתמול בערב, נדהמו תושבי שכונת נווה גן לקרוא פוסט ארוך שהפנה כנגדם ראש העיר בכבודו ובעצמו רמי גרינברג.

בשורה התחתונה גרינברג הזהיר את התושבים כי אם ימשיכו לפרסם פוסטים נגד עשייתו, פוסטים של התמרמרות או ביקורת, הוא יורה על הפקת העבודות המתבצעות או מתוכננות בשכונה. התגובות של התושבים לא אחרו לבוא.

כך כתב גרינברג: “ערב טוב קבוצה יקרה. משום מה אני רואה כאן רק פוסטים של יוזרים שמשמיצים, ממורמרים שטוענים שהכל לא טוב ובפועל העובדות אחרות:

שנים רימו אתכם ולא עשו כלום בשכונה אלא בדיוק הפוך הכניסו לכם אלמנטים עירוניים על חשבון שטחי הציבור של השכונה, לא קידמו במאומה את הפארק, לא קדמו מרכז מסחרי שכל כך נחוץ אין גשרים כמתוכנן ובקיצור אין כלום. ותראו מה אני כראש עיר עשיתי בפועל תוך 4 חודשים רק בשכונה שלכם:
תקצבנו וארגנו מקום לנוער העובד והלומד וסוף סוף תיהיה תנועת נוער חילונית לשכונה. קדמתי וסכמתי אחרי שנים על פיתוח המרכז המסחרי והוא יוצא סוף סוף לדרך. תקצבתי ב 20 מיליון בניית פארק הדרומי ועד סוף השנה יהיה מוכן. החלפתי את החול בגני הילדים לדשא סנטטי. בכל הגנים! ועוד ועוד ועוד….
אבל אם בכל זאת לטענתכם הכל לא טוב, אז אולי כדאי שנעצור הכל ונעשה חשיבה מחדש מה כדאי לעשות כדאי שתיהיו מרוצים. נעשה איתכם דיונים, ישיבות, ועדות וכו….כמו שאתם רגילים מהעבר….
ובינתיים נתמקד בשכונות אחרות ונעביר אליהם תקציבים”.
Tags

הפוסט זכה למאות תגובות- רבים מהתושבים הודו לגרינברג על פועלו וסיפרו שרואים את העשייה המרובה שהוא עושה.

אחרים לא הבינו את מהות הפוסט ואת האיום שראש העיר מפנה למי שמעז להתלונן או למתוח ביקורת. וכך כותבת לו גפנה תושבת השכונה: “קודם כל המעשים שלך בשכונה מבורכים, אין ספק שקודמו פה דברים רבים בזמן קצר. אני בחרתי בך בלי היסוס ואני שמחה על כך מאוד. דבר שני- פייסבוק שכונתי הוא מקום ‘בטוח’ אם למישהו בא להתלונן, בבקשה שיגיד מה שמפריע לו- לך זה בטוח לא אמור להפריע
האיום בסוף מיותר לחלוטין, אם אתה רוצה לאיים על תושבי השכונה- תמיכה זה לא יביא בעתיד 
תבין שאנחנו במצוקה, רגילים להבטחות שווא וטיוחים ותן לנו להביע את מצוקותינו”.

ישראל שמודה שבחר בגרינברג, אף הוא מתח ביקורת על נימת הפוסט וכתב: “אין אני מבין מדוע כראש עיר אתה מאיים ובקבוצה בפייסבוק. הדבר איננו מכבד בוודאי את חלק הארי בשכונה שבחר בך ואני ביניהם. בחרנו בך כי ידענו שתבצע . האמת אני מאוד מאוכזב מהפוסט הזה ודי בהלם. עבודתך מוערכת והחיים האמיתיים אינם בפייסבוק”.

מיכל, תושבת אחרת גם היא לא מבינה איך ראש העיר מאיים: “לא מבינה את הפוסט הזה ומטרתו. זה נשמע כמו פוסט של ילד קטן שנעלב ומאיים בלשבור את הכלים ולא משחקים. ראש עיר לא אמור לכתוב דברים כאלה, ולא לאיים שהוא יפסיק לעשות ׳אם לא יפסיקו לקטר׳, אלא להמשיך בעשייה. וכן, לתושבים מותר גם לקטר ולהביע התנגדות ולהצביע על דברים שדורשים שיפור ושינוי, בלי קשר לעשייה המבורכת שכבר נעשתה”.

הפוסט הזועם של רמי גרינברגהפוסט הזועם של רמי גרינברג
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close