הומסטיילינג בגבעתיים – לא שוברים קירות

לפני כשבוע הגיעו למרכז הקהילתי שז"ר בגבעתיים עשרות נשים כדי לשמוע את הרצאתה של מעצבת הפנים רחלי בן אבי לרגל חג הפסח


כחלק מפעילות "אחת אחת", מועצת הנשים העירונית בגבעתיים הגיעו ברביעי שעבר (10.04.19) עשרות נשים  למרכז קהילתי שז"ר, להקשיב להרצאתה של מעצבת הפנים, רחלי בן אבי, שהתקיימה לקראת חג הפסח. בן ארי, נתנה בהרצאתה מגוון טיפים כיצד לשדרג את הבית בתקציבים מוגבלים ובלי לשבור קירות.

רחלי בן אבי, מעצבת פנים, למדה עיצוב במכון הטכנולוגי HIT שבחולון, אחרי שנים בהן כיהנה בתפקידים בכירים בתחומי הפרסום והשיווק, והרגישה שהיא רוצה לעשות שינוי. היצירתיות שליוותה אותה בעולם השיווק והפרסום תורגמה לעיצוב פנים של מגוון משרדים ובתים ברחבי הארץ.

אולי גם זה יעניין אותך

בהרצאה הציגה בן ארי, כיצד היצירתיות באה לידי ביטוי בפרויקטים שעיצבה, הסבירה כי כאשר מגיעים לעצב את הבית חשוב קודם להגדיר נכון מה רוצים. בן ארי, נתנה מגוון טיפים לעיצוב חלל הבית מבלי להיכנס להרפתקאות ארוכות ויקרות. בנוסף, הסבירה על סגנונות עיצוב שונים כמו : עיצוב "פופ ארט" או עיצוב סקנדינבי, זאת תוך הצגת תמונות עיצוביות מהז'אנר שחידדו לקהל את ההבדל בין הסגנונות.  הנשים בקהל קיבלו מגוון טיפים איך כדאי לשלב בין אלמנטים שונים בפרט, כיצד לגשת לפרויקט עיצוב בכלל, ולהבין שאפשר לעשות המון דברים גם עם תקציבים מוגבלים.

אור-לי ניב סגנית ראש העירייה ויו"ר מועצת הנשים "אחת, אחת" מסרה: "ליין ההרצאות שלנו מגוון, הן מבחינת הדמויות והן מבחינת הנושאים, אנו שואפות להביא נושאים שיתנו ערך מוסף לנשות העיר, הרצאה זו הובאה במיוחד בתקופה שלפני החג שכולנו עסוקים בעיצוב, חידוש וקניות. אני שמחה לראות את הפעילות שלנו מתרוממת ועוד ועוד נשים מצטרפות אליה ונהנות ממנה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך