בריאות

מעיזה ללכת לים: הטראומה, החרדה וכאב הלב הסתיימו לאחר שנים ארוכות של בושה

דה ניו סלפי The New Selfie –היא תוכנית חדשה, ייחודית ומקורית בהנחיית סנדרה ריגלר ולירן כוהנר המאפשרת הצצה מקרוב לעולם ההליכים הקוסמטיים והניתוחים הפלסטיים. מרפאות מוסקונה נבחרו לבצע את הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים ההופכים חלום למציאות ומשנים את חייהם של אנשים מקצה לקצה והופכים אותם לבעלי בטחון עצמי ומאושרים. לתוכנית נבחרו מעטים אשר עברו ניתוחים כושלים או רצו לשפר את מראם אך לא היה באפשרותם.

רינת (שם בדוי) גרה בבאר שבע, עובדת כאשת מכירות, נשואה ואם לשתי בנות. בגיל 24, לפני החתונה, עשתה ניתוח הגדלה והרמת חזה משום שלא הייתה מרוצה מהמראה שלה ורצתה להיראות מושלם בשמלה ביום החתונה. רינת הלכה לרופא אשר המליץ על הרמת חזה בנוסף להגדלה. בניתוח הוכנסו לרינת שתלי סיליקון בנפח 300 סמ”ק מתחת לשריר. בימים הראשונים לאחר הניתוח זה היה נראה יפה אולם אחרי חודש החזה “נפל”- הניתוח לא הצליח. הרופא המליץ על ניתוח חוזר, אולם רינת איבדה את האמון בו ולא רצתה לעשות אצלו בשנית. “שילמתי בזול אבל עלה לי ביוקר בסופו של דבר” רינת אומרת.

הניתוח גרם לרינת לטראומה קשה וחרדה מניתוחים “בחתונה הייתי עם חזה נפול, סידרו זאת מבחינת השמלה אבל בהרגשה הפנימית נפגעתי. הלכתי לפסיכולוגית כדי להשתחרר מהטראומה, הייתי אנטי כלפי רופאים. מאד חששתי מרופאים, לא רק מפלסטיקאים, בהריון זה החמיר, לא הייתי מוכנה לשמוע על ניתוח קיסרי, אמרתי שאני יולדת לבד, שאני לא אהיה בחוסר שליטה. בגלל שפחדתי, ילדתי פעמיים בלי אפידורל, למזלי הלידות לא היו כאלה קשות”. רינת לא הניקה מהפחד שזה יעשה עוד יותר נזק לחזה “אני  מרגישה פספוס מאד גדול בעיני, רציתי לתת את כל כולי ולא יכולתי. יכולתי להניק אבל פחדתי, גם ככה החזה שלי היה במצב נוראי”.

אורי מוסקונה, מנכ”ל מרפאות מוסקונה: לצערנו הרב מגיעים אלינו לא מעט אנשים שעשו ניתוח במקום אחר וסובלים מבעיות וסיבוכים. אנשים לא מודעים להשלכות והשפעות הניתוח. אנחנו נתקלים במקרים רבים כאלה וברוב המקרים אנחנו מתקנים את החוויה ואת הבעיה.

Tags

  “אני אף פעם לא חושפת את החזה שלי בפני אף אחד, אני תמיד עם שתי חזיות, חזייה וגוזייה. זה מסורבל אבל אני לא מוכנה לוותר. אני ישנה עם גוזייה. כאשר אני הולכת לים, אני תמיד שמה בגד ים עם ברזלים וכריות. אם אני בסביבת אנשים אני לא חושפת את החזה– רק עם חולצה מעל”. בעלה של רינת תומך בה מאוד “היו לי הרבה בעיות כדי להשתחרר ממה שעברתי, הנזק הוא לא רק לגוף, אלא גם לנפש. במיוחד שאני תמיד מטופחת ומתוקתקת. אני משתדלת ללכת עם צווארוני גולף, וחזה כזה בעייתי זה אומר שצריך גם לקנות חזיות יקרות מאוד. אני מצטערת מאד שעשיתי את הניתוח. זה הדבר היחיד בחיים שהייתי רוצה לשנות”.

  דוקטור מיכאל משה: סוג השתל, המבנה והמרקם נקבע על ידינו כשגודל השתל נקבע יחד עם המטופלת במסגרת המוגבלויות, לפי טווח נתון. 

   רינת הגיעה לד”ר רוני מוסקונה לניתוח תיקון הגדלה והרמת חזה בציפייה שסוף סוף יהיה לה חזה יפה, שהיא תרגיש טוב עם עצמה, לא תתבייש בחזה שלה ותרגיש אישה שוב. לפי ד”ר מוסקונה השתלים לא מוקמו באותו גובה על דופן החזה כך שהשד בגלל הכובד שלו המשיך ליפול והשתל נשאר במקום אחר. בניתוח ד”ר מוסקונה מיקם את השתלים מאחורי הפטמות והרים את השדיים מעלה. אחרי הניתוח רינת העזה ללכת לים אחרי שנים בהם לא הלכה לים, הבעל מאוד מרוצה והיא מרגישה שוב אישה ומלאת ביטחון.

   ד”ר רוני מוסקונה: המטרה הייתה להגיע לסימטריה, בשביל להגיע לזה אנחנו מושיבים את החולה באמצע הניתוח. ומסתכלים כשהחולה יושבת ומסתכלים שהשתלים עומדים בצורה סימטרית.

   אורי מוסקונה, מנכ”ל מרפאות מוסקונה: אנחנו לומדים מהמקרה הזה שיש סוף טוב וניתן לשקם ולטפל. כל בחורה חייבת לבדוק טוב לפני הניתוח איפה היא אמורה לעבור את הניתוח כי הזול יכול להיות בסופו של דבר יקר מאוד.

   סדרה מרגשת. דה ניו סלפי. מרפאות מוסקונהסדרה מרגשת. דה ניו סלפי. מרפאות מוסקונה

   לסיפורה של ‘רינת’:

   https://youtu.be/f2saWViNWjE

   לסיפורים מרגשים נוספים:

   https://www.thenewselfie.co.il/

    

   מרפאות מוסקונה:

   למוקד קביעת תורים: 03-7442828 

   www.moscona.co.il

   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   עוד ניוזים בשבילך

   Back to top button
   נגישות
   Close
   Close