המורות מבת ים שהגיעו לייצג את העיר בכנס בפריז

שתי מורות מבת ים, אורית אפלבויים מבית ספר סוקולוב ואתי רחימי מבית ספר דרכא זבולון המר, יצאו לכנס העולמי של מיקרוסופט בפריז


כבוד גדול למערכת החינוך בעיר, שתי מורות מבת ים נבחרו לייצג את העיר את העיר בת ים בכנס העולמי E2 של חברת מיקרוסופט שהתקיים בפריז בתחילת אפריל. המורות הן אורית אפלבויים רכזת התקשוב ומורת השילוב של בית ספר סוקולוב ואתי רחימי רכזת התקשוב של דרכא המר. הן מייצגות את העיר בת ים בהטמעה הפדגוגית של 365.

אורית מובילה מיזמים פדגוגיים בתחומי דעת שונים בהם פועלים תלמידים מהחינוך המיוחד, תלמידים משולבים ותלמידים בחינוך הרגיל. אורית נושאת בתואר MIEE לשנת 2019 בעקבות פרוייקטים תקשוביים המפעילים סדר חשיבה גבוה אצל הלומדים , בדגש על פיתוח מיומנויות  המאה ה- 21. חשוב לציין את הרוח הגבית והתמיכה לה זכתה אורית ממנהלת בית הספר הגברת עינת שני ומתכללת התקשוב העירונית,  הגב' איריס מעיין. אורית חשפה בפני מורים מכל העולם במהלך הכנס את העשייה הפדגוגית שלה בתחום שילוב האופיס 365 בקרב תלמידי בית הספר .

איריס מעיין מתכללת התקשוב העירונית מציינת: "בית הספר סוקולוב מקפיד לשלב פדגוגיה וטכנולוגיה וכי כלל תלמידי בית הספר עובדים בכלי האופיס 365, ובית הספר מועמד השנה לתואר בית ספר מדגים של מיקרוסופט העולמית."

אולי גם זה יעניין אותך

אתי רחימי רכזת התקשוב של בית ספר דרכא המר ורכזת פדגוגית של בית הספר מובילה מיזמים פדגוגיים בתחומי דעת שונים בהם פועלים כלל תלמידי בית הספר ומורים מבית הספר. אתי נושאת בתואר MIEE לשנת 2019 בעקבות פרוייקטים תקשוביים המפעילים סדר חשיבה גבוה אצל הלומדים, בדגש על פיתוח מיומנויות  המאה ה-21. בעקבות פעילותה של אתי רחימי עוד מורים בבית הספר כמו עדיאל נחשוני ושי חיון שנושאים אף הם בתואר MIEE לשנת 2019, קיבל השנה בית הספר את ההכרה הבינלאומית של מיקרוסופט העולמית ומוגדר כ- showcaseschool – בית ספר מדגים של מיקרוסופט.

בשנים האחרונות מקיימת עיריית בת ים שיתוף פעולה עם חברת מייקרוסופט ישראל, במסגרתה קיבלו כל מורי ותלמידי העיר רישיון לתוכנת אופיס 365 להתקנה ללא עלות על חמישה מכשירים שונים: מכשירים ניידים ונייחים, טאבלטים וסמארטפונים.

מטרת הפרויקט, שזוכה להצלחה רבה, היא לייצר חוויית הוראה ולמידה עשירה וחדשנית, פיתוח כישורי חיים חיוניים וטיפוח סקרנות ללמידה וידע בקרב התלמידים.

צילום: אגף החינוך, עיריית בת ים

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך