תלמידי בית ספר גורדון בגבעתיים ביוזמה מרגשת למען עובדי הניקיון בעיר

תלמידי בית הספר גורדון מגבעתיים הגיעו בסוף השבוע האחרון למקומות המפגש של מנקי הרחובות בעיר והעניקו להם תשורות במסגרת תוכנית "שנתמצווש"


במהלך יום שישי האחרון (5.4) הגיעו תלמידי כיתה ו'1 מבית הספר "גורדון" למקומות המפגש של מנקי הרחובות בעיר, כדי להוקיר את עבודתם החשובה.

פעילות זו היא שיאה של תקופה בה הילדים עברו סדנה בנושא "האנשים השקופים" במסגרת תוכנית ״שנתמצווש״ שמאורגנת על ידי ועד ההורים.

התלמידים העלו רעיונות לנושאים לברכה לעובדים, הכינו ברכות מקושטות ואישיות לכל עובד ועובד שתורגמו לשפות האם של העובדים – אמהרית, ערבית ורוסית, הכינו תיקים מקושטים, אפו עוגיות וארזו תשורות נוספות שנתרמו למען המיזם המרגש.

אולי גם זה יעניין אותך

מטרת הפעילות הייתה לתת לעובדים שנמצאים תמיד סביבנו, אך לא זוכים להערכה ולהוקרה, את תשומת הלב עם בוא האביב ולקראת "חג הניקיונות", ולחבר את הילדים לעובדים אלו, שיכירו ויוקירו את חשיבות עבודתם.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק הגיע לפגוש את הילדים והעובדים בזמן החלוקה ובירך על היוזמה הנהדרת וציין את חשיבות הנתינה שבאה לידי ביטוי ביוזמה ברוכה זו של הילדים ואיחל לכולם חג אביב שמח.

המארזים הוכנו בעזרתם האדיבה של  צביקה אלבז מ"מפגש שינקין", הדס הירש מ"הדס קיטשן" וכן מארגונים נוספים שתרמו – לדיקו, אגד, ומקס (מבית לאומי קארד), ובעזרתו הגדולה של אבישי בן נחום מנהל תפעול באגף שפ"ע בעיריית גבעתיים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך