גבעתיים

תלמידי בית ספר גורדון בגבעתיים ביוזמה מרגשת למען עובדי הניקיון בעיר

במהלך יום שישי האחרון (5.4) הגיעו תלמידי כיתה ו’1 מבית הספר “גורדון” למקומות המפגש של מנקי הרחובות בעיר, כדי להוקיר את עבודתם החשובה.

פעילות זו היא שיאה של תקופה בה הילדים עברו סדנה בנושא “האנשים השקופים” במסגרת תוכנית ״שנתמצווש״ שמאורגנת על ידי ועד ההורים.

התלמידים העלו רעיונות לנושאים לברכה לעובדים, הכינו ברכות מקושטות ואישיות לכל עובד ועובד שתורגמו לשפות האם של העובדים – אמהרית, ערבית ורוסית, הכינו תיקים מקושטים, אפו עוגיות וארזו תשורות נוספות שנתרמו למען המיזם המרגש.

Tags

מטרת הפעילות הייתה לתת לעובדים שנמצאים תמיד סביבנו, אך לא זוכים להערכה ולהוקרה, את תשומת הלב עם בוא האביב ולקראת “חג הניקיונות”, ולחבר את הילדים לעובדים אלו, שיכירו ויוקירו את חשיבות עבודתם.

ראש עיריית גבעתיים רן קוניק הגיע לפגוש את הילדים והעובדים בזמן החלוקה ובירך על היוזמה הנהדרת וציין את חשיבות הנתינה שבאה לידי ביטוי ביוזמה ברוכה זו של הילדים ואיחל לכולם חג אביב שמח.

המארזים הוכנו בעזרתם האדיבה של  צביקה אלבז מ”מפגש שינקין”, הדס הירש מ”הדס קיטשן” וכן מארגונים נוספים שתרמו – לדיקו, אגד, ומקס (מבית לאומי קארד), ובעזרתו הגדולה של אבישי בן נחום מנהל תפעול באגף שפ”ע בעיריית גבעתיים.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close