לליב הסתירה את העיניים שלה ולכל אחד היה מה להגיד על זה. עד שהשינוי המיוחל הגיע

 The New Selfie - דה ניו סלפי: הסדרה החדשה שמאפשרת להציץ לעולם הניתוחים הפלסטיים וההליכים הקוסמטיים. קבלו את כוכבת הפרק: לליב גל


דה ניו סלפי The New Selfie –היא תוכנית חדשה, ייחודית ומקורית בהנחיית סנדרה ריגלר ולירן כוהנר המאפשרת הצצה מקרוב לעולם ההליכים הקוסמטיים והניתוחים הפלסטיים. מרפאות מוסקונה נבחרו לבצע את הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים ההופכים חלום למציאות ומשנים את חייהם של אנשים מקצה לקצה והופכים אותם לבעלי בטחון עצמי ומאושרים. לתוכנית נבחרו מעטים אשר עברו ניתוחים כושלים או רצו לשפר את מראם אך לא היה באפשרותם.

בפרק זה נכיר את לליב גל, בת 39 מפרדס חנה, ששקעים וכהויות מתחת לעיניים תמיד הפריעו לה, לליב אומרת כי זה משפחתי, גם לאחותה יש ותמיד מעירים להן על זה, גם זרים וגם בני משפחה. לליב חושבת כל הזמן על זה וכיצד להסתיר את השקעים, היא נאלצת להתאפר “כבד” יחסית, עם פריימר, קונסילר ועוד תכשירים קוסמטיים. לליב מקווה שאחרי ההזרקה תקבל מראה יותר ערני, ללא הכתמים הכהים ופחות שעות השקעה והוצאה על איפור.

לליב: “מישהי בעבודה ראתה אותי לא מאופרת. היא אמרה – וואו חסר לך שעות שינה ועניתי לה שהיא פשוט לא ראתה אותי ללא איפור עד אותו יום. אנשים לא מתביישים להעיר על העניין, גם נשים וגם גברים”.

אורי מוסקונה: “אנחנו רואים יותר ויותר שמגיעים אלינו לטיפול בשקעי העיניים. היום, בתחום ההזרקות, יש לזה פתרון טוב מאוד שמביא אצלנו לתוצאה מצוינת שמקנה מראה רענן יותר.” 

אולי גם זה יעניין אותך
לפני ואחרי. מרפאות מוסקונהלפני ואחרי. מרפאות מוסקונה
לפני ואחרי. מרפאות מוסקונהלפני ואחרי. מרפאות מוסקונה
הסתירה את העיניים. לליב. מרפאות מוסקונההסתירה את העיניים. לליב. מרפאות מוסקונה

ההזרקה נעשתה ע”י ד”ר מיכאל משה מומחה לכירורגיה פלסטית ומנהל יחידת ההזרקות במרפאות מוסקונה. שקעים מתחת לעיניים היא תופעה מוכרת לרובנו ויכולה להופיע מכמה סיבות: רפואית, גנטית, מולדת או פשוט בגלל הגיל. השקעים מתחת לעיניים יוצרים מראה עייף ואף חולה.

דר משה: זה לא אזור שגרתי ולכן דורש התייחסות מיוחדת,  זו הזרקה בשיטה ייחודית שמוטעמת לאיזור הזה. ושימוש במחט מיקרו קנולה, מחט שהקצה שלה קהה ולכן פחות פוגע בכלי הדם ומצמצם שטפי דם ונפיחויות.

פאנל הסדרה דה נו סלפי. אלבום פרטיפאנל הסדרה דה נו סלפי. אלבום פרטי
סדרה מרגשת. דה ניו סלפי. מרפאות מוסקונהסדרה מרגשת. דה ניו סלפי. מרפאות מוסקונה

אזור העיניים הוא האזור הרגיש ביותר בפנים, ולכן מתבקש לטפל בו בשונה משאר האזורים, בחומר המיועד במיוחד לאינדיקציה זו ובעזרת מיקרו-קנולה. מילוי השקעים תחת העיניים הינו טיפול עם תוצאה אסתטית מידית וחזרה מהירה לשגרה. בשל הרגישות הגבוהה באזור, חשוב לבצע את ההזרקה אצל רופא פלסטיקאי מיומן ובעל ניסיון

ד”ר מוסקונה: בקרב בחורות צעירות זה עניין גנטי אבל בקרב נשים מבוגרות זה קשור לגיל ולדלדול ברקמת השומן מסביב לעין. התוצאה של ההזרקה היא מיידית ומחזיקה לפחות שנה.

חשוב לדעת. מרפאות מוסקונהחשוב לדעת. מרפאות מוסקונה

לסיפורה של לליב:

https://www.youtube.com/watch?v=5bVF1ttoBB0

לסיפורים מרגשים נוספים:

https://www.thenewselfie.co.il/

 

מרפאות מוסקונה:

למוקד קביעת תורים: 03-7442828 

www.moscona.co.il

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך