צפו: ראש עיריית רמת גן הכריז על פתיחת המקלטים הציבוריים בעיר. מצטרף לת"א וראשל"צ במרכז

ראשי עיריות רמת גן, תל אביב, ראשון לציון ורחובות הודיעו על פתיחת המקלטים הציבוריים מהערב, לאור המצב הביטחוני המתפתח ברצועת עזה


לאור נפילת הרקטה במושב משמרת בשרון היום לפנות בוקר, ולאור המצב הביטחוני ההולך ומתפתח ברצועת עזה, קיים חשש כי חמאס והג'יהאד האיסלמי יגיבו במהלך הערב או הלילה בירי רקטות על ישראל.

לשם כך בכמה ערים במרכז ובשרון, ראשי הערים החליטו לפתוח את המקלטים הציבוריים.

ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן, הודיע לפני זמן קצר: "החלטתי לפתוח את המקלטים בעיר על מנת לקדם את מוכנותה ולהיות ערוכים. עם זאת יודגש כי העירייה שומרת על קשר שוטף מול פיקוד העורף. אנו נמצאים במצב שגרה, אין הנחיות או מגבלות בשלב זה".

ראש עיריית תל-אביב-יפו, רון חולדאי, הנחה את העירייה לפתוח את כל המקלטים והחמ"ל העירוני. יש לציין שנכון לעכשיו כל האירועים מתקיימים כסדרם. בעיריית תל אביב ביקשו מהתושבים: "יש להישמע להנחיות פיקוד העורף. הודעות לציבור יעברו דרך אתר האינטרנט העירוני, דף הפייסבוק של העירייה ומוקד 106".

 

אולי גם זה יעניין אותך

החלטה דומה על פתיחת המקלטים הציבוריים קיבל גם ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, זאת לאחר שרק לפני 11 יום שוגרה רקטה שנפלה בשטח פתוח בתחום העיר ראשון לציון.

החלטה דומה קיבל בשעה האחרונה ראש עיריית רחובות, רחמים מלול והורה לפתוח את המקלטים הציבוריים.

לעומת זאת, בחולון החליט ראש העיר מוטי ששון שלא לפתוח עדיין את המקלטים הציבוריים ולחכות להנחיות של פיקוד העורף בנושא, כשבעירייה מדגישים כי הם בקשר הדוק עם פיקוד העורף.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך