חדשות

פורים ססגוני וצבעוני ברמת גן וגבעתיים. וגם: התחפושת הכי מקורית עד כה והמסיבות החמות שמחכות

כל הרחובות ברמת גן וגבעתיים התמלאו הבוקר בשמחה, ססגוניות, ותחפושות מהנדושות של אלזה ועד למקוריות ומושקעות ביותר.

עיריית רמת גן אף קראה למתחפשים להעלות תמונות שלהם ומי שיהיה עם התחפושת הכי מקורית יזכה לפרס שזה ארוחה זוגית בקפה “עמנואל”  מול העירייה. ראש העיר, כרמל שאמה הכהן, התחפש למלך והסתובב בין בתי הספר אפעל, אשכול גנים נטעים בית ספר אלון ושכונת נחלת גנים.

 

 

תגיות

אנחנו לקחנו תחפושת שהעלתה דפנה סודרי לדף עיריית רמת גן עם בנה, ככל הנראה שלגמרי זוכה בתחפושת הכי מקורית ומושקעת של איש הישוב על האסלה…קבלו.

גם בגבעתיים ילדים הציפו את בתי הספר, הגנים והרחובות בתחפושות מטורפות כשמחר בערב מחכה לצעירי גבעתיים מסיבת “רייב” ברחבת העירייה.

  גם ברמת גן הכינו מסיבות פורים לכל הגילאים, עם פורים בסימן הארוויזיון עם מסיבות בכל השכונות שבהן יקחו חלק דנה אינטרנשיונל, קובי מרימי הרמת גני שייצג את ישראל בארוויזיון בתל אביב, אגם בוחבוט ובכיכר שניצר במתחם הבורסה מי “שתרים” תהיה שפיטה.

  האירוע המרכזי יהיה ביום שישי בכיכר רמב”ם בשעות הבוקר.

   

   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   עוד ניוזים בשבילך

   Back to top button
   נגישות
   Close
   Close