ראשי הערים ת"א וראשל"צ הורו על פתיחת מקלטים בעיר. בר"ג, גבעתיים ובת-ים עוקבים אחר ההתפתחויות

בעקבותשיגור 2 הטילים לעבר גוש דן ותל אביב, ראשי הערים של תל אביב וראשון לציון הודיעו על פתיחת המקלטים הציבוריים. ברמת גן, גבעתיים, בת ים וחולון ביקשו מהתושבים לעקוב אחר הנחיות פיקוד העורף. ראשי העיר נמצאים בקשר הדוק עם הצבא. בינתיים אין שינוי בהנחיות


בעקבות שיגור שני טילי הפאג'ר לעבר תל אביב וגוש דן הורה ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, על פתיחת המקלטים הציבוריים ברחבי העיר. בעיריית תל אביב הודיעו כי השגרה נמשכת והם לא נתנו הוראות לשינוי או ביטול אירועים, גם אלו ההמוניים.

גם בראשון לציון, ראש העיר רז קינסטליך הורה על פתיחת מקלטיםן :"לאחר שיחה עם פיקוד העורף הנחיתי את החברה לבטחון ואת סגל החרום בעירייה להגביר מוכנות לפעולה ככל שנדרש. ניידות החברה לביטחון ומפקחיה ערוכים לכל דרישה לפעילות חרום. אנו פותחים מקלטים כאמעי זהירות ומוכנות בלבד, סגל חרום מוכנס לכוננות לקדם התפתחויות. המוקד העירוני 106 יתוגבר ואני מבקש מכל תושב שזקוק לסיוע להתקשר", כך קינסטליך.

בגבעתיים, רמת גןובת-ים ראשי העיר הודיעו כי הם בקשר רציף עם פיקוד העורף וכרגע אין שינוי בהנחיות או במצב הקיים. 

 
אולי גם זה יעניין אותך

בר"ג: "ראש העיר כרמל שאמה הכהן וגורמי הבטחון בעירייה  עומדים בקשר עם כוחות הבטחון ופיקוד העורף. נעדכן במידה ויהיה שינוי בהוראות. נכון לעכשיו אין שינוי. יש לעקוב אחר אמצעי התקשורת מאחלים לכולם לילה שקט, נקפיד לעדכן ככל שיהיה צורך".

גם ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק פנה לתושבים במסר מרגיע: "תושבים יקרים, לפני כרבע שעה נשמע אזעקה במרחבנו. הנהלת העיר וכוחות הבטחון בגבעתיים עומדים בקשר עם כוחות הבטחון ופיקוד העורף. נכון לרגע זה אין שינוי בהיערכות, אך ככל  שתישמע אזעקה נוספת יש לגשת למרחב המוגן. אנו מאחלים לכולם לילה שקט ובטוח – אנו נקפיד כמובן לעדכן בהתאם לצורך".

גם בבת-ים ובחולון הודיעו לתושבים להישמע להוראות פיקוד העורף ועם הישמע אזעקה להימצא במרחב מוגן. כרגע בשני ערים אלו לא נפתחים המקלטים הציבוריים.

 
 
 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך