במבצע מיוחד המשטרה עצרה 3 נערים מבת ים שחטפו את תיקה של ניצולת שואה בת 87 מחולון, שטיילה עם המטפלת שלה

אין בושה: 3 חשודים נעצרו בחשד לחטיפת תיק של ניצולת שואה בחולון שהסתובבה לתומה עם המטפלת שלה. אתמול השיבו לה השוטרים את התיק


לפני כשבועיים התקבל במוקד 100 של משטרת ישראל דיווח אודות חטיפת תיק של קשישה בת 87 שטיילה בשעות הערב עם המטפלת שלה בחולון. התיק הכיל כרטיס אשראי, כסף מזומן וטלפון נייד ומסמכים שונים.

משטרת ישראל פתחה בחקירה מאומצת ונחושה של המקרה וביצעה מגוון של פעולות חקירה שהובילו לקצה חוט. בתוך ימים ספורים החלה לבצע מעצרים של חשודים, בני 15 ו־18 מבת ים, בחטיפת התיק, בסיוע ובביצוע הונאות בכרטיס האשראי של הקשישה במספר בתי עסק באזור המרכז.

אולי גם זה יעניין אותך

בשבוע שעבר עצרה המשטרה את החשוד העיקרי בחטיפת התיק, בן 17 מאלעד, הוא הוביל את בלשי מחלק הנוער למקום בו השליך את התיק לאחר החטיפה. התיק נמצא כשהוא שרוף חלקית. במקום נמצאה תמונת בנה המנוח של הקשישה.

אתמול (א') הגיעו שוטרים לביתה של הקשישה, החזירו לה את התיק עם התמונה ובישרו לה כי מבצעי העבירה נתפסו ואף יועמדו לדין. היום, בבית המשפט לנוער בתל אביב, יוגש כתב אישום נגד הקטין החשוד בחטיפת התיק. נגד החשודים הנותרים יוגשו כתבי אישום בימים הקרובים.

מהמשטרה נמסר: "זה לא היה עוד תיק חקירה עבורנו. מדובר בניצולת שואה שחוותה תלאות קשות כילדה. היינו חייבים לבוא אליה ולספר לה שהאנשים שפגעו בה נתפסו".

 

צילום: דוברות המשטרה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך