האזינו: המסרון וההקלטה שמסעירה את ר"ג. חבר האופוזיציה אביהוא בן משה נשמע מלגלג, לכאורה, על מותה של סבתו של ראש העיר

השיחה שהוקלטה והמסרון שנשלח לתושבים רבים שמסעיר את רמת גן ביממה האחרונה. האם חבר המועצה אביהוא בן משה הוקלט כשהוא מלגלגל, לכאורה, על מותה של סבתו של ראש העיר כרמל שאמה הכהן?


ביום רביעי בערב ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן כתב בחשבון הפייסבוק שלו כי במהלך ישיבה הודיעו לו על פטירתה של סבתו ז"ל.

הוא לא ידע שזה יהפוך לפרשה של ממש ואף סערה פוליטית בעיר יממה אחת מאוחר יותר, כש"גיבור" הסערה הוא אביהוא בן משה ששאמה הכהן פיטר אותו רק לפני כשבוע ימים מהקואליציה.

באותה הקלטת שיחה שהערכה ביום רביעי בשעה 21.17, שעה לאחר שכרמל שאמה הכהן סיפר על פטירתה של סבתו, נשמע אביהוא בן משה כשהוא מלגלג לכאורה על המוות ומדמה בכי מדומה. בן משה נשמע אומר לבן שיחו: "סבתא של כרמל נפטרה, תבכה קצת.. (ואז מתחיל לביים יללת קול בכי)".

נראה שהקרע שנרשם בשבוע וחצי האחרון בן ראש העיר כרמל שאמה הכהן ואביהוא בן משה, אחרי פרסום הקלטת השיחה הזאת שלפי גורמים המקורבים לשאמה הכהן גרמו לו לעוגמת נפש גדולה וכעס, לא יתאחה לעולם.

 

אולי גם זה יעניין אותך

רק לפני עשרה ימים בן משה היה חלק מהקואליציה של שאמה הכהן. אלא שאז בן משה כתב פוסט בפייסבוק בה מתח ביקורת על כך שתלמידי החינוך הממלכתי-דתי לא נכללו בטיול כיתות ח' לחרמון. שאמה הכהן הודיע ביום למחרת לבן משה כי הוא מפוטר מהקואליציה.

השבוע, שאמה הכהן ברך את חיה מנע, בת סיעתו של בן משה – סיעת 2 אנשים, על כך שהיא בחרה להמשיך ולשבת בקואליציה ובכך להיפרד מבן משה. שאמה הכהן ברך את מנע והכריז כי בן משה כך נותר לבד, ללא סיעה של ממש.

פנינו לבן משה לתגובה, מספר פעמים, תגובתו לא התקבלה עד לרגע זה. אם תגיע תגובה -נעדכן.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך