הרביצו לילדים בצורה אלימה. צילום: גטי אימג'סהרביצו לילדים בצורה אלימה. צילום: גטי אימג'ס

מורה בבית ספר בחולון הורתה לתלמידי כיתה ג' לעזור לה לגרור בכוח ילד, מחוץ לכיתה ונעלה אותו בחוץ. האם: "גררו את הבן שלי כאילו היה פגר". המשטרה פתחה בחקירה

מקרה אלימות קשה בבית הספר יסודי בחולון נחקר על ידי המשטרה. האם מורות בבית הספר הביאו תלמידי כיתה ג' לגרור בכוח תלמיד אחר מהכיתה ולהשפיל אותו?


המשטרה פתחה בחקירה, יחד עם מעורבות של מפקחת משרד החינוך ואגף החינוך בעירייה, כנגד שתי מורות בבית ספר יסודי בחולון, שלפי החשד נהגו באלימות כלפי ילד בכיתה ג' ואף נעזרו לשם כך בתלמידי כיתתו של הילד.
הורי הילד שהגישו תלונה במשטרה נגד המורות סיפרו כי הכל התחיל כשהמורה בכיתת בנם, כאמור כיתה ג', ביקשה ממנו לצאת החוצה מהכיתה. הילד סרב לעשות כן. המורה התעקשה שיצא, אך הילד המשיך לסרב. אז, לפי ההורים והילד, המורה קראה לעזרת מורה אחרת בבית הספר.
לפי הילד, אותה מורה החזיקה בחוזקה  בזרועו, סובבה לו את היד וניסתה למשוך אותו החוצה בכוח, אך ללא הצלחה. או אז, המורה ביקשה מעוד שני ילדים בכיתה לעזור לה למשוך ולגרור את הילד בכוח מחוץ לכיתה. וכך, שני ילדים מכיתה ג' ואותה מורה גררו בכוח את הילד אל מחות לכיתה. משהוציאו אותו החוצה, המורה של הכיתה מיהרה לנעול את הדלת בכדי לא לאפשר לילד להיכנס.
אולי גם זה יעניין אותך

במהלך גרירת הילד, מכנסיו נקרעו. הילד ניסה להתחנן לשוב לכיתה, אך ללא הועיל. אז הילד החליט לעלות לחדר המנהלת ולספר לה על שארע. ההורים לא נקראו לבית הספר.רק עם הגעת האם לבית הספר כדי לאסוף את בנה, היא ראתה אותו משוטט בוכה בחצר בית הספר  ומייד הגישה תלונה במשטרה כנגד שתי המורות על אלימות.
האם סיפרה: "גררו את הילד כאילו היה חתיכת פגר לעיני כל הילדים. אף אחד מהנהלת בית הספר ובכלל לא חשב שצריך לדווח לנו על מה שקרה. הם השפילו את הבן שלי ונהגו בו באלימות ועוד נעזרו לשם כך בילדים מהכיתה שלו".
העניין הועבר לידיעת המפקחת על בית הספר וכן אגף החינוך בעירייה, שהחליטו לעת עתה להעביר את הילד לבית ספר אחר בעיר.
מהעירייה נמסר: "המקרה ידוע ומטופל במינהל החינוך העירוני ונמצא בבדיקת משרד החינוך והמשטרה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך