שוב מקרה החייאה בתחנת הרכבת השבוע. צילום: יוטיובשוב מקרה החייאה בתחנת הרכבת השבוע. צילום: יוטיוב

ראש עיריית ראשל"צ, רז קינסטליך: "סוכם עם שר התחבורה על החזרת קו הרכבת בין ראשונים לת"א

בשורה משמחת לתושבי ראשון לציון והאזור. ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, לאחר מסע שכנועים ולחצים הגיע להסכמה עם שר התחבורה על החזרתו של רו הרכבת ראשונים - ת"א. זה יקרה ברבעון האחרון של השנה


לאחר מאצים ולאחר שהבטיח כי ילחם להשיב את רו הרכבת המרכזי שהופסק לפני מספר חודשים בין תחנת ראשונים בראשון לציון לתל אביב, הודיע אמש ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, כי הלחץ שהפעיל נשא פרי ובסיכום שהגיע אליו עם שר התחבורה, ישראל כץ הוחלט להשיב את הקו החשוב.

וכך סיפר ראש העיר קינסטליך והודיע: "שמח ונרגש לבשר לכם כי הקו הישיר ראשונים- תל אביב חוזר. סיימתי עכשיו פגישה עם שר התחבורה, ישראל כ"ץ, בה סוכם כי ברבעון האחרון של השנה (2019) קו ראשונים יחזור לפעול. חרטתי על דגלי את הטיפול בשיפור התחבורה הציבורית בעיר ואני פועל ללא לאות בנושא. אני שמח על הפגישה שהתקיימה היום במשרד התחבורה בנוכחות כל גורמי המקצוע שסייעו בנחישות לפתרון ולהחזרת קו הרכבת הישיר.

אולי גם זה יעניין אותך

"אני מודה מקרב לב לשר התחבורה, מר ישראל כ"ץ, שהבין את הצורך שיש בקו הישיר לרווחת תושבי ראשון לציון, למשנה לראש העירייה ויו"ר הליכוד בראשל"צ, יוסי חממי ולאייל לוי שפעלו ללא לאות בנושא.
אנחנו הולכים לשותפות רחבת היקף על מנת להפוך את ראשון לציון לעיר שתשמש מודל לתחבורה ציבורית חכמה".

הפסקת הקו לפני מספר חודשים גרר אחריו גל מחאות והפגנות של התושבים. מדובר היה בפגיעה קשה בתושבים שנסעו כל יום לעבודתם בתל אביב ובאזור המרכז וכמו כן בחיילים שנאלצו לנסוע לתחנות לוד כדי להצפין לתל אביב, מצב שהביא לכך שנסיעה לתל אביב ארכה למעלה משעה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך