ראשון לציון

הפנינג התחפושות בראשון לציון חוזר גם השנה

היוזמה החברתית המקסימה שסחפה את העיר בשנים הקודמות חוזרת גם השנה ומבטיחה שבראשון לציון לא יהיה ילד ללא תחפושת ולא יהיה שולחן פסח ללא אוכל. במסגרת יוזמה זו, המתקיימת זו השנה החמישית ברציפות, מתקיים בימים אלו מבצע איסוף תחפושות בכל רחבי העיר. התחפושות שיאספו יימכרו במחירים סמליים בהפנינג ענק וססגוני שייערך במרכז כרמים ב- 17.2 אליו צפויים להגיע אלפי תושבים. הכסף שיגויס באירוע זה ישמש לרכישת תווי קנייה ברשתות המזון עבור משפחות מעוטות יכולות המתגוררות בעיר לקראת חג הפסח.

ההפנינג יכלול הופעות בהתנדבות של כוכבי הילדים: זיו וילד קריוקי, בשמת שטותית וליה שומרת היער. כמו כן , במתחם יהיו מתנפחים לילדים, דוכני מזון ועמדות איפור וצמות. בין המשתתפים יוגרלו ארבעה כרטיסים חינם לג’אמפארק. ההפנינג מתקיים בשיתוף החברה העירונית, בראשות אלי פולק, שהעמידה לטובת הפעילות את המרכז הקהילתי “כרמים” בו התקיים האירוע גם בשנים קודמות. בשנה שעברה נאספו ונמכרו כ- 600 תחפושת ובסופו של דבר נאספו כ-17 אלף שקלים שהועברו לצורך רכישת סלי מזון למשפחות נזקקות בפסח.

Tags

ביוזמה החברתית, אותה מובילה מירב כספי וקנין, פעילים שבעה מתנדבים שנרתמו למשימת איסוף התחפושות  והפקת ההפנינג: רויטל נגרי,עדי גספאן, עדי שוורץ, עליזה אלמקייס, שירלי אמסלם ,עידית כהן וחופית חיון. עד כה נאספו כ-400 תחפושות לטובת האירוע ומדי יום מתקבלות תחפושות חדשות. התחפושות שיימכרו באירוע יעברו ניקוי, גיהוץ ואם נדרש- אפילו תפירה כדי שיהיו ראויות ומכובדות לקראת מכירתן בהפנינג.

מובילת היוזמה, מירב כספי וקנין ציינה: “מחמם את הלב לראות את תרומות התושבים, ההתנדבות של כוכבי ילדים, המפעילים ובעלי המקצוע לטובת מטרה שכולה אהבת חינם שנה אחר שנה. אני מודה לכל השותפים לעשייה ולחברה העירונית מרכזי הקהילה שגם השנה מסייעים לי להגשים את החלום. אני מזמינה את כולם להגיע להפנינג, לרכוש תחפושות לשמוח ולשמח”.

מנכ”ל החברה העירונית, אלי פולק, בירך על המשך המסורת וציין שהפעילות במרכזים הקהילתיים הופכת להיות חגיגה עירונית שבה כולם שותפים”.

אם יש לכם תחפושות שאינכם משתמשים בהם השנה אתם מוזמנים לתרום אותם בכל מרכזי הקהילה בעיר או להתקשר ויגיעו לאסוף.

לפרטים ואיסוף תחפושות: מירב 054-2944667

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close