צפו: החנה את הרכב בפתח עסק בפתח תקווה. כשהתבקש להזיז אותו, היכה באלימות את בעל העסק

כנראה שקשה לו עם שינויים. משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב ג'לג'וליה שהעמיד את רכבו בפתח בית עסק בפתח תקווה, והיכה באגרופים את בעלי העסק שביקש ממנו בסך הכל להזיז את הרכב


לאחר חקירה של יחידה מרכזית במשטרת ישראל, הוגש בימים האחרונים על ידי יחידת התביעות המשטרתית כתב אישום חמור נגד חמזי עראר, תושב ג'לג'וליה בן 36, בגין שתי עבירות תקיפה הגורמת חבלה של ממש שאירעו בתחילת החודש שעבר.

על פי כתב האישום, הגיע עראר עם רכבו ב־8 בינואר בשעות הצהריים לפתח נפחיה ברחוב הרכב בפתח תקווה. אחד מבעלי הנפחייה ביקש מעראר לא להחנות את רכבו בכניסה לבית העסק, מכיוון שהוא שומר את הנחייה עבור אדם אחר. במקביל, הגיע גבר נוסף, אף הוא מבעלי הנפחייה עם רכבו אל המקום, וביקש להיכנס לחנייה.

 

אולי גם זה יעניין אותך

בתגובה יצא הנאשם מרכבו, ועל פי כתב האישום הכה בידו ברכבו של בעל העסק. על פי האישום, בעל העסק יצא מהרכב ושאל את עראר "למה מתחיל עם ידיים?", ובתגובה ענה לו הנאשם "מה אתה רוצה ללכת בוקס איתי?", הכה בעוצמה באגרופו בפניו של המתלונן והפיל אותו אל הקרקע. שותפו של בעל העסק שראה את המתרחש רץ לעבר חברו, ובתגובה הוכה אף הוא במכת אגרוף במצחו.

הנאשם עזב במהירות את המקום, ולאחר ניסיונות רבים לאתרו התקבל ביחידה המרכזית מידע לפיו הוא שוהה בשטחי הרשות הפלשתינית. כוח מיוחד של משטרת ישראל עצר את החשוד ב־29 בינואר בפאתי רמאללה.

לאחר חקירה של היחידה המרכזית הגישה יחידת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום בגין שתי עבירות תקיפה הגורמת חבלה של ממש.

 

צילום: דוברות המשטרה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך