רן קוניק בגן לבונהרן קוניק בגן לבונה

כל משפחה מיוחדת בדרכה

לרגל יום המשפחה חולק לכל גני הילדים בגבעתיים הספר של יעל משאלי ויהודה אטלס "כל אחד והמשפחה שלו", המספר על מגוון סוגי המשפחות בישראל


לרגל יום המשפחה חולק לכל גני הילדים בגבעתיים הספר של יעל משאלי ויהודה אטלס "כל אחד והמשפחה שלו", המספר על מגוון סוגי המשפחות בישראל. זאת כחלק משיתוף פעולה של מועצת הלהט"ב העירונית ומנהל החינוך ומותאמת לעורר בילדים הכרה, אמפתיה, רגישות ולגלות את הדומה והשונה כלפי ילדים שמבנה המשפחה שלהם אחר מהמבנה המסורתי, כך שכל הילדים ירגישו אהובים ושייכים.

בעשורים האחרונים עברה החברה המודרנית  מגוון שינויים כלכליים, מדעיים ופוליטיים שהפכו את מודל המשפחה הגרעינית המודרנית לרב גונית. מודל המשפחה לא כולל היום רק גבר ואישה, אלא גם משפחות יחידניות, חד מיניות, זוגות מעורבים, ידועות וידועים בציבור ועוד המון סוגים של בני זוג.

אולי גם זה יעניין אותך

כחלק מהפעילות ליום המשפחה הגיע ראש עיריית גבעתיים רן קוניק הגיע אתמול בבוקר (שלישי) לגן לבונה בגבעתיים להקריא לילדים הנרגשים את הספר, ולשוחח איתם על מגוון סוגי המשפחות בישראל.

קוניק כתב בדברי ההקדשה על הספר לצוות הגן: "לורד וכל צוות גן לבונה המדהים, לילדים המתוקים והמקסימים, היה לי העונג לבקר אתכם ביום המשפחה ולהקריא בפניכם את הסיפור היפיפה בספר חשוב וערכי זה".

אור-לי ניב סגנית ראש העירייה, מחזיקת תיק הלהט"ב ויו"ר מועצת הנשים ציינה כי:"כמשפחה של שתי אמהות וכמי שמגדלת את ילדיי בגבעתיים, להיות אמונה על תיק הלהט״ב בעיר זו אחריות גדולה, ביום המשפחה כל ילדי העיר באשר הם ירגישו אהובים ושייכים וממש לא משנה באיזה מבנה משפחתי הם גדלים. הקראת הספר והענקתו במתנה לכל גני הילדים תחשוף את הילדים להכרה של כל סוגי המשפחות ותגרום להבנה שמשפחה היא המקום בו יש בית, אנשים ואהבה".

רן קוניק בגן לבונהרן קוניק בגן לבונה
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך