חדשות

פעולות הצלה והחייאה לגבר מפתח תקווה שנחנק מאכילת תפוז. הובהל מונשם לבילינסון

כונני מד”א הצלה פתח תקווה הוזעקו הערב לדירה במרכז העיר פתח תקווה, בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 101 של מד”א על גבר כבן 60 שנחנק מגוף זר (חתיכת תפוז) במהלך אכילה.

הכוננים המתנדבים שהגיעו לדירה בתוך זמן קצר מצאו את האיש כשהוא ללא דופק ונשימה והחלו בפעולות החייאה נמרצות, כשאליהם מצטרפים צוות פראמדיקים של מד”א – שהמשיכו בפעולות החייאה מתקדמות תוך כדי ניסיונות שליפת חתיכת התפוז מקנה הנשימה.

 

Tags

במהלך פעולות החייאה הצליחו צוותי ההצלה לחלץ מגרונו של האיש את חתיכת התפוז, המשיכו בפעולות מצילות חיים והוא פונה לאחר מכן במצב קשה להמשך טיפול בבית החולים “בילינסון” בעיר.

מאיר גרוסמן וחזקי פרקש חובשים ביחידת האופנועים של מד”א הצלה פתח תקווה הוסיפו: “כשהגענו לדירה מצאנו את האיש בסלון הבית כשהוא ללא דופק ונשימה לאחר שנחנק, וקנה הנשימה שלו נחסם לגמרי. ביצענו בו פעולות מצילות חיים ולאחר זמן מה של פעולות החייאה מתקדמות יחד עם הפראמדיקים של מד”א, החתיכה יצאה – והאיש פונה להמשך טיפול בבית החולים, כשהוא מונשם אך במצב יציב”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close