פתח תקווה מציגה: קרנבל בג'ונגל

רשמו לעצמכם ביומן ובואו מחופשים: יום חמישי, 21 במרס 2019, י"ד באדר תשע"ט, חגיגה של עדלאידע בפתח תקווה. גם קופיקו יגיע


השנה תתקיים חגיגת פורים במתכונת חדשה – הפנינג פורים במרכז העיר.

האירוע יתקיים ביום חמישי, 21 במרס, בין השעות 14:00-9:00 במרכז העיר, לאורך רחוב חיים עוזר, כיכר המייסדים ורחבת העירייה. לאורך הרחובות והכיכרות יתקיימו סדנאות, הפעלות, מופעים, דוכנים, פינות הפעלה וכדומה.

בכיכר המייסדים יתקיימו סדנאות יצירה, מופע של להקות מקומיות, מופע של "הכוכבים מהטלוויזיה" (עם סמי הכבאי, תותית ועוד), ומופע תיפוף.

אולי גם זה יעניין אותך

לאורך רחוב חיים עוזר יסתובבו דמויות שטח, הולכי קביים, חיות ענק כמו אריה ופיל בגובה 2 מטרים, ג'ירף בגובה 2.5 מטרים, זברה ענקית וחיות נוספות, סדנאות פעילות ויצירה, תחנות יריד ודוכני משחק, עמדת איפור, מתחמי יצירה, עמדת מגנטים, עמדות הסברה ופעילות של כוחות הביטחון, להקת מתופפים שתצעד לאורך הרחוב ומייצג קצב ענק עם עשרה רקדנים ומתופפים.

ברחבת העירייה יתקיים מופע של הדמות הספרותית הפתח תקוואית "קופיקו", יופיעו להקות מקומיות, תפתח פינת אימוץ כלבים ויתקיים מופע של להקת Formula – המרענן הרשמי של עולם הפופ הישראלי.

בתום האירועים ייפתח גן החי ברחוב שרת לרווחת הציבור ללא תשלום, בין השעות 17:00-14:00. את קרנבל בג'ונגל יוזם ומפיק אגף אירועים, בניהולה של אלה איגלר.

ראש העירייה רמי גרינברג בירך על התוכנית: "נקיים השנה חגיגה עליזה במיוחד לתושבי העיר פתח תקווה, ונפתח במסורת חדשה של קרנבל עשיר ומגוון, שמח וחגיגי כפי שעדלאידע צריכה להיות".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך