חולון

חולון ציינה את יום השואה הבין־לאומי

יום הזיכרון הבינלאומי לשואה, שחל ביום ראשון (27 בינואר) על פי קביעת האו”ם, צוין ברחבי חולון. מוסדות החינוך עסקו בנושא וקיימו פעילויות נקודתיות. כך למשל, בית הספר השש־שנתי אורט חולון הקים מיצג שסוקר את העיתונות בשפת היידיש לאורך שנים. זאת, כחלק מלימודי מגמת היידיש שפועלת בבית הספר במסגרתה ניגשים התלמידים לבחינת הבגרות ביידיש ברמת 5 יחידות לימוד.

Tags

בנוסף, ראש העירייה, מוטי ששון, מנכ”ל העירייה, יוסי סילמן, תלמידים, אנשי חינוך ותושבים נטלו חלק בקמפיין הבין־לאומי #WeRemember של הקונגרס היהודי העולמי, שמטרתו העלאת המודעות לחשיבות זיכרון השואה. בקמפיין משתפים מיליונים ברחבי העולם את תמונתם ברשתות החברתיות כשהם אוחזים בשלט עם הכיתוב #WeRemember ובכך מפיצים את המסר החשוב בכ־50 מדינות וב־20 שפות, וזאת כחלק מהמאבק בעליית האנטישמיות בעולם.

בין היתר הצטלמו לקמפיין תלמידות מבית הספר יחד וכן רכזי קש”ת (קשר, שיתוף, תובנה) שפועלים בבתי הספר העל־יסודיים ומפעילים מרכזים לתלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז. התמונות שנאספו מרחבי העולם הוקרנו בשבוע האחרון במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו ושודרו בשידור חי בעמוד הפייסבוק של הקונגרס היהודי העולמי.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close