חדשות

מזעזע: ישראל נאתי מר”ג מואשם באונס ילדה בת 14 שנכנסה לקנות בחנות בבעלותו בתחנה המרכזית בת:א. הוא הזהיר: “אל תספרי, את קטינה וזה כלא”

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה אתמול כתב אישום נגד ישראל נאתי, בן 47 מרמת גן, בגין אינוס ומעשה מגונה בילדה בת 14 שהגיעה לקנות בחנות בבעלותו בתחנה המרכזית בתל אביב.
לפי כתב האישום, שהוגש בידי עו”ד לילך שטיבל, הנאשם הינו בעלים של חנויות אביזרים למכשירי טלפון ותכשיטים בתחנה המרכזית בתל אביב. ביום 06.01.19 נכנסה המתלוננת הקטינה לתחנה המרכזית בדרכה לאולפנה בה למדה. עד לשעת יציאת האוטובוס התהלכה הקטינה בין החנויות בתחנה המרכזית. בהתקרבה אל חנות התכשיטים, פנה הנאשם אל הקטינה והציע לה לרכוש ממנו אזניות. לאחר שנענתה להצעתו, שאל הנאשם את הקטינה לגילה, וזו השיבה כי היא בת 14 וחצי.
בהמשך, הציע הנאשם לקטינה תכשיטים ושעונים מחנותו, ולאחר שקנתה שעון ניסה לשכנע אותה לקחת תכשיטים נוספים, מבלי לשלם עבורם, ואף הכניס צמידים לתיקה, חרף סירובה. אגב ניסיונות הנאשם לפתות את הקטינה באמצעות התכשיטים, פנה הנאשם אל הקטינה באמירות בעלות אופי מיני: “יש לך רגליים סקסיות”, וכן: “יאו כפרה נדלקתי עלייך אבל את קטינה אסור לי”.
תגיות

בשלב זה, ביקש הנאשם מהקטינה שתחבק אותו, היא נעתרה והוא ניצל זאת כדי לבצע בה מעשה מגונה ללא הסכמתה, כשהוא מדגיש בפניה: “זה יישאר בינינו, זה הסוד שלנו כי את קטינה”. מיד לאחר מכן, הוביל הנאשם את הקטינה לשירותים הציבוריים המצויים במרחק מה מהחנות. בהגיעם לשירותים אחז הנאשם בקטינה וסגר את דלת השירותים בגופו, שם אנס אותה תוך שהיא מבקשת שיחדול ממעשיו. עם יציאתם מהשירותים שב הנאשם וביקש מהקטינה: “אל תספרי לאף אחד את קטינה זה כלא”.
בדיון שהתקיים אתמול האריך בית המשפט את המעצר עד החלטה אחרת.
לתשומת ליבכם – אין לפרסם כל פרט שעלול לזהות את המתלוננת הקטינה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close