הזמנה לחגיגות יום האהבה באו"פ בירושליםהזמנה לחגיגות יום האהבה באו"פ בירושלים

או"פה! הסטודנטים חוגגים סוף סמסטר ויום האהבה בסגנון ירושלמי במועדון האליסיום

ולנטיינז שמח: אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה עולה לעיר הבירה יחד עם הסטודנטים לחגוג אהבה במועדון האליסיום, האומן 17 לשעבר, במסיבה מלאת הפתעות


ולנטיינז דיי, חג האהבה הרשמי של החורף, עושה נעים על הלב, בעיקר כי הוא מגיע בתקופת חופשה סטודנטיאלית, מה שמוציא לרחובות ולמסיבות את קהל הסטודנטים ששמח לאהוב. בין המסיבות המדליקות השנה כדאי לסמן את חגיגות יום האהבה וסוף הסמסטר בסגנון ירושלמי של האו"פים. ולפרטים: אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה מרימה הפקת ענק לכבוד סיום סמסטר חורף ויום האהבה במועדון האליסיום הירושלמי (האומן 17 לשעבר) במסיבה מלאת מוזיקה משובחת של שנות ה-90 ומיינסטרים וכמובן, הפתעות הפתעות הפתעות.

אז מי שחלם על המסיבה של אגודת האו"פ בירושלים, מקבל אותה עכשיו בגדול. ניתן לרכוש כרטיסים כבר עכשיו, המכירה המוקדמת כאן בקישור המודגש

העלויות תקפות במכירה מוקדמת עד ה-10.2 או עד גמר המלאי, המוקדם מביניהם, כשעלות הכרטיס כוללת משקה ראשון+ צ'ייסר+ שובר למנה אחת של כיבוד קל.

אולי גם זה יעניין אותך
מפנקים את הסטודנטים. אגודת הסטודנטים של האופמפנקים את הסטודנטים. אגודת הסטודנטים של האופ

מחירי כרטיסים במכירה מוקדמת: 

*** משלם דמי רווחה: 63.51 ש"ח (מחיר כולל דמי טיפול) *רק בהצגת תעודת סטודנט כולל תשלום דמי רווחה- כרטיס אחד מוזל לסטודנט.

*** סטודנט לא משלם דמי רווחה: 84.68 ש"ח (מחיר כולל דמי טיפול) *כרטיס סטודנט רגיל = לא משלם דמי רווחה.

*** כרטיס חיצוני: 95.27 ש"ח (מחיר כולל דמי טיפול) *כרטיס אורח חיצוני.

*** סטודנט משלם דמי רווחה + אורח (מבצע מכירה מוקדמת): 127.02 ש"ח (מחיר כולל דמי טיפול).

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך