חדשות

הסייעת אינה סקיבנקו הורשעה בהריגת הפעוטה יסמין וינטה בפעוטון בפ”ת. “היא טלטלה, הטיחה והקשתה על 9 פעוטות לנשום”. התיאור המטלטל של מעשיה בפסק הדין

שופט בית משפט המחוזי בלוד, עמי קובו, קיבל את עסקת הטיעון בין הפרקליטות לסנגוריה של הסייעת אינה סקיבנקו ופסק כי היא מואשמת בהריגתה ל הפעוטה יסמין וינטה, בזמן שישבה עליה וחנקה אותה למוות בפעוטון “מאשה והדב” בפתח תקווה. הסייעת סקיבנקו הודתה והורשעה גםן בתקיפת 9 תינוקות חסרי ישע אחרים.

לפי כתב האישום שהוקרא בבית המשפט, סקיבנקו נהגה להתעלל בעוד כתשע פעוטות בפעוטון וכך נכתב: “היא אחזה בתינוקות, טלטלה, הטיחה אותם והניחה שמיכות על גופם תוך שהיא מקשה עליהם לזוז ולנשום”. לפי כתב האישום, בנים 2016-2018 בהן היא עבדה בפעוטון, בהזדמנויות רבות היא פגעה בתינוקות בכך שאחזה בהם בכוח בזרועם, טלטלה אותם באוויר, בעטה בהם, הטיחה אותם בחוזקה אל הרצפה, גררה אותם בכוח, הניחה שמיכות על ראשם וגופם והקשתה עליהם לנשום או לנוע.

 

Tags

במקרה של יסמין וינטה, באותו יום- חזה אותה בזרועה, הניפה אותה באוויר וטלטלה אותה. לאחר מכן היא הטיחה אותה על מזרון לצד תינוק נוסף, כיסתה את ראשם בשמיכה עבה, הידקה אותה סביבם ונשענה עליהם תוך שהיא מתעסקת בטלפון הנייד. כך קרא השופט קובו בפסק הדין: “הנאשמת שכבה לצד התינוקות, כיסתה את ראשם, הידקה את השמיכה ונשענה עליהם בפלג גופה העליון, תוך שהיא עסוקה בנייד שלה. הם התחילו לנוע מתחת לשמיכה והיא הידקה את האחיזה. כשהתינוקת רצתה להוציא את ראשה היא משכה אותה בחזקה… רק אחרי עשר דקות היא קמה והרימה את השמיכה. ראש התינוקת נשמט והיא הבחינה שהתינוקת לא מגיבה וכיסתה אותה שוב. אחרי זמן מה התינוקת נמצאה ללא רוח חיים”.

לגבי העונש שיוטל על סקיבנקו – אין הסכמה בין הפרקליטות לסניגורים של הסייעת. הוריה של יסמין וינטה אמרו עם פרסום עסקת הטיעון: “אנחנו מצפים שהיא תקבל את העונהש המירבי שהוא 20 שנה בכלא, לא יום פחות מזה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close