הזירה בה נורה הצעיר בבת ים על ידי השוטרים. צילום: איחוד הצלההזירה בה נורה הצעיר בבת ים על ידי השוטרים. צילום: איחוד הצלה

הצעיר שנורה למוות על ידי שוטרים. המשפחה הזעיקה את השוטרים לאחר שהבן השתולל עם סכין. המשטרה: "השוטרים ירו לאחר שהסתער עליהם"

פרטים ראשונים מחקירת מח"ש לגבי הירי והריגתו של צעיר מבת ים על ידי שוטרים. לפי השוטרים: הם נקראו לבניין מגוריו לאחר שזה השתולל עם סכין שלופה. הירי בוצע לאחר שהסתער על השוטרים


האירוע הקשה והטראגי שנרשם אתמול אחר הצהריים בבת ים, במהלכו שוטרים ירו למוות בצעיר כבן 24 תושב העיר, נמצא בבדיקת המשטרה.
אולםף מפרטים ראשונים העולים מהמקרה מתברר כי הצעיר מוכר לשירותי הרווחה כאחד שסבל בעבר מבעיות נפשיות. כל האירוע החל למעשה לאחר שבמוקד 100 של משטרת ישראל התקבל, אתמול בשעות הצהריים המאוחרות, דיווח אודות צעיר שמשתולל בחדר המדרגות בבניין מגוריו ברחוב בלפור בבת ים, כשהוא נושא בידו סכין וקיים חשש לחייהם של העוברים ושבים. הקריאה הגיעה כאמור, ככל הנראה מבני משפחתו של הצעיר.
עם הגעת הכוח המשטרתי לזירת האירוע, נמסר להם כי החשוד נמלט רגלית לרחוב סמוך.
אולי גם זה יעניין אותך

השוטרים החלו בסריקות ולאחר זמן קצר זיהה אחד השוטרים את החשוד העונה לתיאור כשזה אוחז בידו סכין מטבח גדולה. לפי עדות השוטר, הוא קרא לחשוד לעצור אך זה המשיך להתקרב לעברו כשהסכין שלופה בידו. השוטר שחש סכנה מוחשית ומיידית לחייו ביצע ירי לעבר החשוד.
החשוד פונה על ידי מד"א לבית החולים וולפסון, שם כעבור זמן קצר מת מפצעיו.
כמו בכל אירוע דומה, נסיבות המקרה נבחנות על ידי המחלקה לחקירות שוטרים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך