חדשות

יוזמה חדשה באור יהודה: מועדון וחוגים לתושבים עם צרכים מיוחדים

יוזמה חדשה יצאה לדרך באור יהודה: במהלך החודש האחרון הוקם מועדון ונפתחו שני חוגים לתושבים עם צרכים מיוחדים. מדובר בפעילות משותפת של האגף לשירותים חברתיים וקהילתיים והאגף לחברה, נוער וצעירים בעירייה ושל מתנ”ס אור יהודה.

ראש העירייה, ליאת שוחט, שמה לה למטרה לקדם ב־2019 את המענה למשפחות בעלות ילדים עם צרכים מיוחדים, וכחלק מכך הוחלט שיש לפתוח פעילויות מסובסדות לקהלים אלו בעלות של 100 שקלים בלבד לחודש.

Tags

בין השאר נפתח מועדון חברתי לצעירים עם מוגבלות שכלית התפתחותית לגילאי 20 עד 35 שיכלול חוג אומנות, בישול, ימי שיא ופעילות חברתית. החניכים ייפגשו פעמיים בשבוע במבנה המגדלור וייהנו משעות איכות משותפות תחת מדריך צמוד. בנוסף, נפתח חוג מוזיקה ודרבוקות לגילאי 6 ומעלה במשכן למוסיקה ולמחול וכן חוג בישול מגילאי 18 ומעלה שמתקיים בתפוח הפיס.

ראש העירייה, ליאת שוחט, בירכה: “אני רואה חשיבות עצומה של העירייה והמתנ”ס לספק מענה לכלל האוכלוסיות בעיר. אנו מודעים לקושי בהתמודדות עם ילדים ובגירים עם צרכים מיוחדים, ולכן זה המעט שאנחנו יכולים לעשות. נמשיך לפעול למען העצמת קהילת הצרכים המיוחדים. אני סמוכה ובטוחה שבמקום זה הם יקבלו אצלנו בית חם, אוזן קשבת והרבה כיף”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close