יוזמה חדשה באור יהודה: מועדון וחוגים לתושבים עם צרכים מיוחדים

המועדון החברתי החדש הוקם באור יהודה יכלול צעירים עם מוגבלות שכלית התפתחותית שיכלול חוג אומנות, בישול, ימי שיא ופעילות חברתית


יוזמה חדשה יצאה לדרך באור יהודה: במהלך החודש האחרון הוקם מועדון ונפתחו שני חוגים לתושבים עם צרכים מיוחדים. מדובר בפעילות משותפת של האגף לשירותים חברתיים וקהילתיים והאגף לחברה, נוער וצעירים בעירייה ושל מתנ"ס אור יהודה.

ראש העירייה, ליאת שוחט, שמה לה למטרה לקדם ב־2019 את המענה למשפחות בעלות ילדים עם צרכים מיוחדים, וכחלק מכך הוחלט שיש לפתוח פעילויות מסובסדות לקהלים אלו בעלות של 100 שקלים בלבד לחודש.

אולי גם זה יעניין אותך

בין השאר נפתח מועדון חברתי לצעירים עם מוגבלות שכלית התפתחותית לגילאי 20 עד 35 שיכלול חוג אומנות, בישול, ימי שיא ופעילות חברתית. החניכים ייפגשו פעמיים בשבוע במבנה המגדלור וייהנו משעות איכות משותפות תחת מדריך צמוד. בנוסף, נפתח חוג מוזיקה ודרבוקות לגילאי 6 ומעלה במשכן למוסיקה ולמחול וכן חוג בישול מגילאי 18 ומעלה שמתקיים בתפוח הפיס.

ראש העירייה, ליאת שוחט, בירכה: "אני רואה חשיבות עצומה של העירייה והמתנ"ס לספק מענה לכלל האוכלוסיות בעיר. אנו מודעים לקושי בהתמודדות עם ילדים ובגירים עם צרכים מיוחדים, ולכן זה המעט שאנחנו יכולים לעשות. נמשיך לפעול למען העצמת קהילת הצרכים המיוחדים. אני סמוכה ובטוחה שבמקום זה הם יקבלו אצלנו בית חם, אוזן קשבת והרבה כיף".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך