רונה רמון. זכתה להכי הרבה תומכים להנצחת שמה. צילום ויקיפדיה- תמי בר שירונה רמון. זכתה להכי הרבה תומכים להנצחת שמה. צילום ויקיפדיה- תמי בר שי

ראש עיריית ר"ג, כרמל שאמה הכהן, פנה לתושבים ושאל את מי ירצו להנציח בשמות רחובות. קבלו את השמות שנבחרו, עם שם מפתיע במיוחד

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, ממשיך בשיתו הציבור והפעם פנה לתושבים לשמוע את מי ירצו להנציח בשם רחוב, גינה, ועוד. היו שמות רבים, אחת בלטה במיוחד ועוד שם מפתיע שיעלה בכם חיוך


לפני מספר ימים פנה ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהןף על פני דף הפייסבוק שלו לתושבי רמת גן.

שאמה הכהן פנה לתושבים בשאלה את מי הם ירצו להנציח בשמות רחובות בעיר, זאת לאור התכנסותה של ועדת השמות העירונית בראשות ראש העיר בחודש הבא, להחלטות בדבר הנצחת אנשים ואירועים בדרך של קריאת רחובות, כיכרות, גינות ומבני ציבור על שמם.

אז שאמה הכהן, כפי שהבטיח במהלך מערכת הבחירות שלו לנהוד בשקיפות ולשתף את הציבור כמה שיותר, החליט לפנות לחוכמת ההמונים ושאל אלו שמות היו רוצים להנציח בעיר, ברחובות, גינות וכיכרות?

השם שעלה מספר הפעמים הרב ביותר היה זה של רונה רמון ז"ל, תושבת העיר רמת גן. יחד איתה הועלו הצעות לקרוא גינות או רחובות על שם משפחות רמון בכללותה- ובכך לכלול את ילן, אסף ורונה רמון זכרונם לברכה.

 

אולי גם זה יעניין אותך

גם עוזי חיטמן זכה למספר לא מועט של בוחרים בשמו. רבים הציעו לקרוא רחובות וגינות על שם נשים, כדי לתת גם לנשים ייצוג הולם וכך עלו שמותיהן של שושנה דמארי, שושנה ארבלי אלמוזלינו.

אלא שההצעה שזכתה ללא מעט תומכים ואפשר להכתיר אותה בהחלט להכי מקורית, זו ההצעה לקרוא רחוב על שמו של סביח חלבי ז"ל, מייסד מנה סביח שעל שמו נקראת היום מנה סביח והוא היה תושב רמת גן מאז ומתמיד.

היות והעיר רמת גן נחשבת ל"בירת הסביח", רבים חשבו שמן הראוי לתת לזה ביטוי בשם אחד הרחובות.

לא נותר אלא לחכות לחודש הקרוב ולראות מה תבחר הוועדה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך