תושבים העירו לבני מיעוטים שהחליטו לעשן סמים ולהדליק מנגלים באמצע הפארק בבת ים. התוצאה: מכות, ניפוץ בקבוקים על ראשם ואשפוז בביה"ח. ראש העיר ברוט מתכנן להקים סיירת מיוחדת

מה קרה לתושבים שניסו להעיר לבני מיעוטים שישבו ועישנו סמים ועשו מנגלים בפארק בת ים? זה נגמר בבית חולים כשהמשטרה לא טורחת להגיע בכלל למקום


יום שבת האחרון היה יום אביבי שרבים יצאו בו לפארקים ולבלות בחוץ עם המשפחה. כך עשו תושבים שונים בבת-ים שיצאו לבילוי בפארק בעיר. אלא שעבור חלק מהם הבילוי הסתיים בבית החולים.

תושבים רבים הבחינו בקבוצת בני מיעוטים שישבו בפארק והחלו לעשן סמים בנוכחות משפחות וילדים, שתו אלכוהול ואף הגדילו לעשות והחלו להדליק מנגלים – זאת בניגוד לחוק שאוסר הדלקת מנגלים בפארק זה.

התושבים החליטו לעשות את המתבקש וצלצלו מספר פעמים למשטרה והודיעו על כך שאלו מעשנים סמים בפומבי ומדליקים מנגלים.

ל]י עדויות של התושבים, כמה מהם פנו מספר פעמים למשטרה אך אף שוטר לא הגיע למקום.

אחד התושבים שיצא לטייל עם כלבו בפארק החליט להעיר בצורה מנומסת ל"מבלים", וביקש מהם לכבות את המנגל.

התוצאה: הם תקפו אותו באלימות, ניפצו על ראשו בקבוקים וגרמו לו לפציעות בראש. הוא הובהל לבית החולים ונזקק לתפרים בראשו. גם לאחר האירוע האלים לא הגיעו שוטרים למקום.

 

אולי גם זה יעניין אותך

אחד התושבים שהיה עד למקרה הקשה סיפר: "במשך זמן מה שכנים רבים פנו למוקד משטרה אך אף ניידת לא הגיעה.
למה? למה משטרת ישראל לא דאגתם לשלוח ניידת למקום האירוע בו נעשו כמה עבירות עד לאלימות זו והפניתם פונים רבים לעירייה? למה כל הזבל של יפו דופק לנו באנגים בפארקים מול ביתינו ולאף אחד אין עניין?".

ל"ניוזים מרכז" נודע כי בין התכניות שנמצאות על שולחנו של ראש העיר הנבחר, צביקה ברוט, נמצא נושא הסיירת המשולבת של פקחים מהעירייה והמשטרה- סיירת שתיתן מענה לאירועים כמו אלו ושתיתן תחושת ביטחון בעיר, וכן תפגין נוכחות ברחבי העיר בת-ים.

 

המנגל, הסמים וכל הפורענות שהייתה בפאר בת ים בשבת.צילומים פייסבוק: ליובוב איבנוב

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך