צפו: סרטון של החיזבאללה למנגינת "הבה נגילה" הלועגים לצה"ל ומבצע המנהרות ולבנימין נתניהו: "אנחנו חופרים מתחת לבית שלך ויודעים אפילו למה רבת עם אישתך".

החיזבאללה שיחרר ביממה האחרונה סרטון הלועג למבצע חפירת המנהרות של צה"ל ומבטיח: "אתם תקבחו אותנו בחיפה", האם הם רומזים למינויו של ראג'א זעתרא התומך בהם? בסרטון הם לועגים לבנימין נתניהו עצמו ואומרים:"אנחנו חופרים מתחת לביתך ויודעים על מה אתה רב עם אישתך"


החיזבאללה בלבנון קשובים מאוד למתרחש בישראל ולרחוב הישראלי- וככל הנראה גם לרחוב החיפאי ולסערה שקמה בעקבות מינויו של תומך חיזבאללה, ראג'א זעתרא, לסגן ראש העירייה בתשלוםמטעם עינת קליש רותם.

היום הוציא החיזבאללה סרטון הלועג למבצע חשיפת המנהרות בצפון של צה"ל וכן לבנימין נתניהו ולחייבלי צה"ל. הסרטון עם הכותרת: "בחיפה תקלב אותנו!". שיר וסרטון הפרודיה לפי מנגינת "הבה נגילה" נפתח בשורות המבטיחות שחיזבאללה יגיע לחיפה – וכנראה לא במקרה.

בסרטון נראים אנשי החיזבאללה כשהם חופרים מנהרות מתחת לביתו של בנימין נתניהו, מתחת לכנסת ומתחת לבתיהם של תושבים ישראלים.

 

אולי גם זה יעניין אותך

בסרטון הם קוראים למבצע חשיפת המנהרות של צה"ל: "קשקוש" בעברית, ולועגים על ראש הממשלה, בנימין נתניהו ואומרים: "אנחנו עכשיו חופרים מתחת לביתך- ג'עפר, חסין ועלאא ואנחנו יודעים אפילו על מה רבת עם אישתך".

הם לועגים לחיילי צה"ל ולתושבים ישראלים ושרים: "תחת ביתכם אנחנו חופרים ומשתמשים לכם ב-WI FI אפילו".

ובסרטון הם נראים חופרים גם מתחת לכנסת ישראל וממשיכים לשיר: "אנחנו נגיע עד אליכם בחיפה".

מעניין לשמוע מה יש לראג'א זעתרא, התומך בחיזבאללה ועינת קליש רותם לומר על הסרטון בו חיזבאללה מבטיח להגיע עד לבתי חיפה?

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך