הצללה חדשה בבית הספר "שמעוני" בגבעתיים

במסגרת השיפוצים ושדרוגי הנראות והאסתטיקה במוסדות החינוך חודש מגרש הספורט והותקנה הצללה חדשה בבית הספר "שמעוני"


בהתאם לתוכנית האב הרב שנתית והפרוגרמה של מנהל החינוך בעיריית גבעתיים לשיפוץ וחידוש כלל מוסדות החינוך בעיר הושלמה בשבוע שעבר העבודה בבית הספר שמעוני שכללה חידוש וצביעה של מבני בית הספר, התקנת הצללה בחצר וחידוש והקמה של מגרש הספורט.

העבודות בבית הספר שמעוני החלו במהלך הקיץ כאשר כל מבני בית הספר חודשו ונצבעו על ידי האמן אבי בלשטיין בהתאם לרוח בית הספר ועבודת צוות משותפת לעירייה, מנהל החינוך והנהלת בית הספר. בנוסף לכך חודשו והוחלפו בהתאם לצורך כל החלונות במבנה הצעירים (האגף הדרומי) של בית הספר והותקנה גדר חדשה ובטיחותית.

כעת הושלמו העבודות בחצר שכללו התקנת הצללה גדולה במיוחד  ברחבה המרכזית של בית הספר (הרבה מעבר לתקן המחייב של משרד החינוך) והושלמו העבודות לחידוש מגרש הספורט. במהלך העבודות במגרש הספורט פורק המשטח לחלוטין ובוצעו עבודות בטיחות נרחבות כולל עקירת שורשים ועוד. המשטח נבנה מחדש לחלוטין ונצבע מחדש.

 

אולי גם זה יעניין אותך

העבודות בבית הספר הן חלק מתכנית שיפוצים והתאמת מבנים רב שנתית, שבמסגרתה מתוכננים שיפוצי קיץ נרחבים כל שנה. השנה תקצבה עיריית גבעתיים את העבודות השיפוץ בכלל גני הילדים ובתי הספר בסכום העולה על 10.5 מיליון שקלים בנוסף לכך נבנה אגף חדש בבית ספר בורוכוב בעלות העומדת על 13.3 מיליון שקלים.

במסגרת תכנית השיפוצים ניתנים דגשים על נושאים בטיחותיים ו/או תברואתיים, נראות מוסדות החינוך והשבחתם, התאמת המבנים לתוכנית הפדגוגית של בית הספר, הנגשת כלל בתי הספר בעיר, התקנת הצללות היכן שנמצא הצורך ועוד. גם כלל גני הילדים בעיר טופלו במהלך הקיץ, זאת במטרה להגיע לכיסוי מלא של צביעת חוץ ופנים על ידי אמן, חידוש וריהוט מחדש של הגנים והחצרות בכל העיר.

רן קוניק ראש עיריית גבעתיים ציין: "חובתנו בהנהלת העיר לשפר על העת את מערכת החינוך העירונית, להתמקד בחדשנות חינוכית הן ברמת התוכן והן ברמת התשתיות ולהגדיל את ההשקעה העירונית בכל שנה יותר ויותר, מתוך הבנה ואמונה שלמה כי באמצעות חינוך טוב יותר וסביבה לימודית טובה יותר לילדינו, יגדל בגבעתיים דור שיהווה דוגמה ומודל למצוינות ולערכיות עבור כל ילד וכל מוסד חינוכי בכל עיר בישראל"

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך