צעירי ג'סי כהן, היכונו: עיריית חולון תקים מרכז צעירים בשכונה

אליעזר, מאחוריך. מרכז חדש לצעירים ייפתח במהלך 2019 בשכונת ג'סי כהן בחולון ויהווה שלוחה של אליעזר - מרכז הצעירים העירוני


צעירי ג'סי כהן, עכשיו תורכם: עיריית חולון תקים  מרכז צעירים חדש בשכונה במבנה עירוני ברח' ארבע ארצות 24. העבודות לשיפוץ המבנה ולהתאמתו לייעודו החדש יחלו בקרוב והמרכז צפוי להיפתח במחצית השנייה של שנת 2019.

מרכז הצעירים החדש יהווה שלוחה של מרכז הצעירים אליעזר, שהוקם לפני כשנתיים ברח' בן-יהודה במרכז העיר, אשר זוכה להצלחה רבה מאז פתיחתו.

אולי גם זה יעניין אותך

המרכז ייתן מענה לבני 40-18, תוך מתן דגש לאוכלוסיית החיילים והצעירים בשכונה ויעניק, בין היתר,  הכוונה לתעסוקה, להשכלה, מידע בנושא כלכלת משפחות צעירות וכן הרצאות להורים צעירים. המרכז יהווה גם מרחב פתוח לצעירי השכונה מבחינת פעילויות תרבות ודעת ומקום למפגש חברתי וכן יועשר בתכנים מקצועיים מתאימים. צוות היגוי למרכז, הכולל נציגים ממחלקת הצעירים העירונית  וצוותים שכבר פועלים בשכונה, שוקד  בימים אלה על תכנון תכני המקום וקביעת אופיו. הצוות גם עתיד להיפגש עם גורמים שונים בעירייה ובחברות הבת העירוניות על מנת לבסס שיתופי הפעולה לטובת המקום.

כ־50,000 תושבים בעיר חולון הם צעירים – כרבע מסך כל התושבים. על פי המדיניות העירונית העירייה משקיעה רבות באוכלוסייה זו, בעיקר בתחומי הגיוס לצה"ל, רכישת ההשכלה האקדמאית, תחומי התעסוקה וכן התרבות, הבילוי והפנאי.

ראש העירייה מוטי ששון מסר: "לאור הצלחתו של 'אליעזר' החלטנו להרחיב את הפעילות למען אוכלוסיית הצעירים בעיר. מצאנו לנכון להקים את השלוחה הראשונה של המרכז בג'סי כהן על מנת שישרת את צעירי השכונה, תוך התייחסות למאפיינים הייחודים שלה ובהתאמה לצרכיה. נשקול הקמת סניפים נוספים בעיר בהמשך".

 

צילום: טל קירשנבאום

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך