תושב חולון התחזה למפיק וביצע מעשים מיניים בנשים שהתפתו. כשהתחבר לקבוצת ווטסאפ של קטינים דתיים כבר נתפס

משטרת ישראל עצרה תושב חולון שביצע מעשים מיניים בנשים במהלך "אודישנים", תוך כדי הבטחות לתפקידים בקולנוע. בנוסף חשוד בהטרדה מינית חמורה של קטינה


מזה זמן מה מנהלת משטרת ישראל חקירה כלפי אדם בן 30 מחולון, שהתחזה למפיק ובמסגרת האודישנים לכאורה שביצע לנשים שחשקו בקריירה כשחקניות קולנוע ביקש מהן לבצע עמו מעשים בעלי אופי מיני.

לאחרונה נודע למשטרה כי בנוסף לכך התחבר החשוד לקבוצת ווטסאפ של קטינים דתיים והתחזה לקטין. בהמשך פתח בשיחות פרטיות, שכללו תכנים מיניים, עם קטינה בת 15 ממרכז הארץ. הוא נעצר והובא לבית משפט השלום בתל אביב, שם הוארך מעצרו עד 2 בדצמבר.

אולי גם זה יעניין אותך

מארגון שח"ם מסר בתגובה: "ארגון השחקנים בישראל שח"ם מגנים את המעשה החמור. אנו קוראים לכלל השחקניות והשחקנים לבוא ולהתלונן על פעולות לא ראויות שנעשים או נעשו במהלך לא תקין של עבודה/אודישנים/לימודים ועוד, ונעמיד לרשותם סיוע משפטי ללא תשלום.
בשנת 2015 הושקה 'אמנת שח"ם למניעת הטרדות מיניות בעולם המשחק', המפרטת את גבולות הגזרה בתחום, ואנו רואים חשיבות רבה בהגנה על השחקניות ועל השחקנים ומאפשרים להגיש תלונה במגוון רחב של ערוצים, בין אם חשאיים ובין אם גלויים, ומלווים את המתלוננות והמתלוננים באופן צמוד ואחראי".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך