חדשות

ניצחון גדול לצביקה ברוט- ראש העיר החדש של בת-ים. ברוט מביס את יוסי בכר, ראש העיר היוצא. נתניהו התקשר ובירך. ברוט: “הבת ימים הוכיחו שהם מחליטים עבור עצמם”

ניצחון ענק לצביקה ברוט. ברוט, דור שלישי לבת-ימים הביס בצורה מוחצת את ראש העיר היוצא, יוסי בכר, שנתמך על ידי שלומי לחיאני.

מסתמן שברוט ניצח את בכר בתוצאה של מעל 63 אחוזי תמיכה. ברוט ניהל מסע בחירות מבריק ואף עלה לכותרות הארציות לפני הסיבוב הראשון כאשר ראש הממשלה, בנימין נתניהו החליט להביע תמיכה דווקא ביריבו, לעומת ברוט שנתמך על ידי סניף הליכוד, רץ מטעמו וזכה לתמיכה מקיר לקיר של כל שרי הליכוד, חבריה ואף הבית היהודי וראשיה.

ברוט הצליח לרשום הישג גדול גם לסיעת הליכוד כשהגדיל את כוחה מ-2 מנדטים לחמישה מנדטים והפך אותה לסיעה המובילה במועצת העיר החדשה. לאחרונה, בסיבוב השני חבר אליו אלי יריב שהביע בו תמיכה וכן ירון כהן וצביקה רובין שרצו אף הם לראשות העיר.

Tags

מאות בת ימים הגיעו לחגוג את נצחונות של ברוט דווקא בבניין העירייה, כשברוט אומר: “אם יש מישהו שהטיל ספק בכוח של הבת ימים, מישהו שחשב שהבת ימים הם פראיירים, הלילה הוא כבר יודע: רק הבת ימים יחליטו”, בכך הוא רמז לתמיכתו של נתניהו ביריבו בכר. “ממחר בבוקר, אין יותר מחנאות ואין יותר מלחמות, יש רק בת ים אחת שיוצאת לדרך חדשה!”.

כאמור, ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר לפני זמן קצר לראש העיר הנבחר של בת ים צביקה ברוט ובירך אותו על הניצחון. ראש הממשלה הבטיח לברוט שיתוף פעולה מלא כדי לקדם את הסוגיות הבוערות על סדר היום של בת ים.  ברוט הודה לראש הממשלה על הברכות, ואמר כי מדובר בהישג היסטורי לליכוד, וסיכם עם ראש הממשלה להיות בקשר בימים הקרובים על מנת למסד את שיתוף הפעולה למען בת ים.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close