פתח תקווה

ישיבת מועצת העיר החדשה של פתח תקווה תתקיים בדרום העיר

בימים אלה נערכת העירייה לקראת ישיבת המועצה החגיגית ה־17 במעמד ראש העירייה הנבחר רמי גרינברג ו־29 חברי וחברות המועצה, 9 מתוכם נבחרו לראשונה למועצת העיר. לראשונה, בין חברי המועצה שש נשים, מהסיעות השונות.
ראש העירייה רמי גרינברג החליט כי הישיבה החגיגית לא תיערך בהיכל התרבות, אלא בשכונת הדרום, באודיטוריום ע”ש שושנה דמארי בשש שנתי פיינברג/ברנר. “זהו מסר ברור והצהרה ראשונית לקראת שינוי סדרי העדיפויות בעיר”, אמר גרינברג “השכונות יקבלו עדיפות בסדר היום העירוני, אנחנו מחויבים לזה”.

תגיות

בין ההצעות שיובאו בישיבה מספר 1 – קריאת “פארק יצחק אוחיון”, על שם ראש העירייה השמיני, שכיהן בין השנים 2013-1998 והקמת מנהלת התחדשות עירונית במנהל ההנדסה, במסגרתה יקודמו מיזמי התחדשות עירונית חדשים בעיר, לרבות פרויקטים של פינוי בינוי בכלל השכונות הוותיקות וזאת מעבר לפרויקטים המקודמים כיום.
עלות ההפעלה עבור המנהלת ברשות העירונית, בהתאם לקול קורא, עומדת על שני מיליון שקלים בשנה. שיעור ההשתתפות של הרשות הממשלתית (משרדי ממשלה שונים) הוא ב־50% מעלות התפעול.

בתמונה: פרויקטים לפני ואחרי שיפוצים. צילום: לשכת דובר העירייה

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close