מתרימים בצבע למען נט"ל

תלמידי תיכון חדש דרכא גייסו 5,600 שקלים למען עמותת נט"ל דרך מרוץ "רצים בצבע"


עמותת נט"ל (נפגעי טראומה על רקע לאומי) קיימה את מרוץ "רצים בצבע", שהתקיים השנה בפעם החמישית. כמדי שנה, גם השנה השתתפו עשרות תלמידי תיכון חדש דרכא במרוץ זה של עמותת נט"ל, המבקש להעלות את המודעות לנפגעי פוסט-טראומה מטרור ומלחמה. רצי תיכון חדש דרכא לבדם, גייסו עבור נט"ל 5,600 שקלים.
חלי ביטון, מנהלת תיכון חדש דרכא ציינה: "מעבר למצוינות שאנו רוצים להביא את תלמידינו, אנו רואים חשיבות גדולה גם בעזרה ההדדית ובתרומה לקהילה שהם לוקחים בה חלק. אני גאה בתלמידנו שכבר שלוש שנים לוקחים חלק במרוץ זה וסמוכה ובטוחה כי נמשיך בכך גם בשנים הבאות".

אולי גם זה יעניין אותך

תיכון חדש דרכא בת-ים הוא תיכון שש שנתי בו לומדים כ-450 תלמידים בכיתות מופת ובמגמות: מדעית-הנדסית (רובוטיקה), מגמת דיפלומטיה ותקשורת (הלימודים במגמה מתקיימים בשפה האנגלית), פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, מדעי המחשב, מדעי החברה, רובוטיקה, גיאוגרפיה וניו מדיה. היעד המרכזי של בית הספר הוא טיפוח תחושת השייכות של כל הבאים בשעריו, תלמידים ומורים. בית הספר שם דגש על מעורבות בקהילה, מתוך אמונה כי תפקידו של בית הספר לשמש סוכן לשיפור חברתי וכי תלמיד המתנסה בתרומה לכלל הוא תלמיד מועצם. בבית הספר מועצת תלמידים מעורבת ופעילה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך