"כרמינה בורנה" מגיע לסוזן דלל

זוגיות, חיזור, נעורים וארוטיקה. להקת המחול קמע תופיע בראשון הקרוב (11 בנובמבר) בסוזן דלל עם המופע המצליח "כרמינה בורנה"


המופע "כרמינה בורנה" של להקת המחול קמע חוזר לבמה ויעלה ב-11 בנובמבר בסוזן דלל
תמיר גינץ הכוריאוגרף והמנהל האמנותי של הלהקה יצר בשנת 2007 בהזמנת פסטיבל קיפריה בקפריסין, את גרסתו ליצירה המוזיקלית הנודעת "כרמינה בורנה" מאת קרל אורף, המביאה פרשנות ליצירה במחול עכשווי. מאז הועלה המופע עשרות פעמים בכל רחבי הארץ והעולם ובכלל זה באירועי התרבות של אולימפיאדת בייג'ינג ב 2008, עם תזמורת חיה ובגרסה מוקלטת.
"כרמינה בורנה" יצירתו של קרל אורף שהולחנה בשנת 1936, היא קנטטה עלילתית המבוססת על 24 שירים מתוך קובץ של דברי שירה מימי הביניים בשם זה. הפרוש המילולי של השם הוא "שירי בוירן" , שם זה מתייחס למנזר בנדיקטבויירן, שם נמצא כתב העת המקורי. היצירה עוסקת בקשת רחבה של נושאים: גורלות, הפכפכות החיים, תאווה, תענוגות, הימורים, אושר, יגון ושמחה.

אולי גם זה יעניין אותך

המופע בנוי כחגיגה חסרת מעצורים של קבוצה סגורה בה משתלבים זוגיות, חיזור, נעורים וארוטיקה. ההתפתחות המוזיקלית ההדרגתיות שנפרשת ביצירה, תואמת את משחקי החיזור, ואת התפתחותן של הדמויות הנחשפות על זהותן הייחודית. היצירה מגיעה בשיאה לפורקן של חופש, אהבה רוחנית וגשמית.
בסוף החודש עתידה להופיע להקת המחול קמע בפולין- במרכז שייקספיר בעיר גדנסק, עם יצירתו האחרונה של גינץ "מנמוזין". תיאטרון זה הוא מהיוקרתיים ביותר באירופה. בחודש אוקטובר תופיע הלהקה עם היצירה "כרמינה בורנה" בגרמניה.
במופע "כרמינה בורנה" משתתפים 13 רקדנים, 75 דקות, לצלילי פסקול מוקלט.
כוריאוגרף: תמיר גינץ
מוזיקה: כרמינה בורנה ,קרל אורף.
תלבושות: קרן מילו, ביה"ס לעיצוב אמנויות הבמה רקפת לוי, יוליה הרמן.
עיצוב תאורה: שי יהודאי
מנכ"ל להקת המחול קמע ובת דור באר שבע: מרב צימנד
רקדני להקת המחול קמע 2018-19: איילת אלפו, אופק אדמוני, לוריס אשונג'ה, ג'וני בוקשטיין, שגיא בללי, תום דויד, עלמה לאואר, לו לונדרה, רונה לרנר, פיטר סטאר, נעם עפרון, עינב קרינגל, אליוט תומפסון.
מחיר: 140-120 שקלים. טלפון להזמנת כרטיסים: 03-5105656

צילום: אולריך בלאורק

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך