חדשות

סקר “מאגר מוחות” שנערך השבוע קובע: רז קינסטליך גובר עם 57 אחוז על דב צור מבין בעלי הדעה

סקר “מאגר מוחות” שנערך בתחילת החודש (נובמבר) בקרב מדגם שכבות פרופורציוני של 523 תושבים המהווים מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת בראשון לציון (טעות דגימה 4.4. אחוז), צופה ניצחון גדול בסיבוב השני לרז קינסטליך על פני דב צור. בקרב אלו שבטוחים שיגיעו להצביע בסיבוב השני, רז קינסטליך זוכה ל-57 אחוזי תמיכה, לעומת 43 אחוזים של דב צור.

אגב, “מאגר מוחות” היה זה שצפה את הניצחון הגדול והמהפך בחיפה עם ניצחונה של עינת קליש רותם על פני יונה יהב.

הסקר בדק כמה מבין בעלי זכות ההצבעה מתכוונים להגיע ולהצביע בסיבוב השני והתוצאות היו: 57 אחוז מתכוונים ודאי להצביע.

 

Tags

לגבי השאלה אם הבחירות היו נערכות ביום הסקר, למי הם היו מצביעים: בעלי הדעה התפלגו כך: 55 אחוזים לרז קינסטליך ואילו 45 אחוזים לדב צור.

נתון מעניין נוסף מגיע משאלה של אלו שהצביעו למועמדים השונים בסיבוב הראשון, למי הם יצביעו בשני בין קינסטליך לצור. מבין מצביעי צור בראשון 3 אחוז מעבירים תמיכתם לקינסטליך. מבין אלו של דעבול 56 אחוז לקינסטליך ורק 17 אחוז לצור. מבין אלו של ליאל אבן זוהר, 45 אחוז לקינסטליך ורק 23 אחוז לצור ואילו מבין אלו של דורון אוזן- 36 אחוז ילכו עם קינסטליך ו-26 אחוז עם דב צור.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close