חינוך

הורים בבית הספר “המנחיל” ברמת גן נדהמו לגלות סקר בחירות שנשלח אליהם..מהנהלת בית הספר

מערכת הבחירות ברמת גן כבר רשמה בשבועות האחרונים כמה שיאי שפל, עם הכפשות בין המועמדים, פניות רבות ועתירות לבתי משפט האחד נגד השני, ווטסאפים ומסרונים שנשלחו לתושבי העיר עם תכנים מכפישים ועוד מטעמים.

אלא שנראה שמשהו כמו המסרון שקיבלו ביממה האחרונה הורים לתלמידי בית ספר היסודי “המנחיל” ברמת גן, עובר כל גבול של מותר ואסור.

הורה בבית ספר “המנחיל” העביר למערכת “ניוזים מרכז” את המסרונים שהגיעו אליו, בו בין היתר ההורים נשאלו למי הם הצביעו בבחירות ב-30.10, ומה הנושאים שהם רוצים לטפל בהם בעיר ועוד שאלות בעלות נופך וניחוח חזק של בחירות.

 

Tags

יש לציין כי במסרון מקדים נכתב להורים: “במסגרת לימודינו על הדמוקרטיה ומערכת הבחירות לרשות המקומית, נשמח אם תשתפו איתנו פעולה ותענו על סקר שיעזור לנו לקבל תמונה מציאותית על מערכת הבחירות בעיר רמת גן”.

אחד ההורים מספר: “אני לא מבין איך מה שהצבעתי בבחירות שהיו זה עוזר למנהלת ולמורי בית הספר ללמד על הבחירות? איך סקר בין הורי התלמידים עוזר להם ללמד על תהליך הדמוקרטיה? זה פשוט מקומם ומרתיח שנתנו לפוליטיקה להפוך את המנהלים והמורים לכלי שרת בידי המתמודדים”.

לפי אותו הורה, הורים שונים פנו בתרעומת למנהלת ודרשו ממנה לדעת בשם מי ומטעם מי היא העבירה לידיהם את הסקר וממתי הורי תלמידים הפכו ליעד לסקר בחירות?

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close