מורן אטיאס עברה לשעון חורף

מורן אטיאס החליפה שעון (חורף) יחד עם רון שחר, שלי גפני, סנדרה רינגלר עם הבעל השף משה שגב, רון חולדאי, צביקה הדר, מאור בוזגלו, איציק זוהר ועוד


דקה לפני הזזת השעון אחורה והמעבר לשעון החורף הגיעה שיירת סלבס, מובילי דעה ואושיות אופנה, להשקת הקולקציה החדשה של שעוני היוקרה אומגה, שנערכה במלון החדש The Jaffa שביפו.
מי שנחתה היישר לאירוע, מניו יורק, הייתה השחקנית/דוגמנית מורן אטיאס, שמסתבר שיש לה אהבה מיוחדת לשעוני יוקרה ואוסף שהולך וגדל עם השנים. מורן עדכנה שהגיעה למספר ימים בלבד, בכדי לקדם את הסדרה הטלוויזיונית שהיא כותבת בעקבות פרשת רצח הילדה תאיר ראדה.

אולי גם זה יעניין אותך

האירוע החל בקוקטייל חגיגי וארוחת גורמה בניצוחו של שף המלון, רועי ענתבי אשר עיצב מנות בהשראת השעונים החדשים. לאחר ארוחת הערב נערכה הופעה של אמן האשליות חזי דין שהצליח לעצור את הזמן והדהים את הנוכחים.
הגיעו בזמן: רון שחר שרכש במקום שעון צלילה של אומגה, סנדרה רינגלר והשף שגב משה שהגיעו עם החברים שלי גפני ואופק קאירי, ראש העיר תל אביב רון חולדאי, צביקה הדר שרץ מיד בתום האירוע להשקה של השחקנית חנה לסלאו, שחקן הכדורגל מאור בוזגלו ורעייתו מירן, פולינה אלברשטיין שהגיעה עם המנהלת האישית של האוליגרך ארקדי גאידמק שסיפרה שהוא מתכוון לפתוח בישראל רשת חנויות חדשה, מלכת היופי במיל' ילנה ראלף, איציק זוהר עם הצמודה לאורה, ד"ר להבית אקרמן – מומחית לטיפולים אסתטיים שמטפלת בכל סלבס ארצנו, השף פרנק אזולאי, אנשי הטלוויזיה: מירב מילר ואלעד זוהר שהגיע לצד מגי טביבי, גיל וזיו ביילין.

צילום: ערן לם

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך