חדשות

חשיפה: ההסכם בין ליעד אילני לכרמל שאמה הכהן. אילני יקבל סמכויות חסרות תקדים ושוויוניות כמעט לראש העיר. סמכויות נרחבות גם לחברי סיעתו

חבירתו של ליעד אילני, ראש “רמת גן שלנו” לכרמל שאמה הכהן המתמודד בסיבוב הבחירות השני על ראשות העיר רמת גן מול ישראל זינגר, אינה חבירה שרבים יכלו להמר עליה ערב הבחירות.

ההתנצחות ברשתות בין פעילי שאמה הכהן ואילני, וגם בין שני המועמדים, הביאה רבים לחשוב שזה אך טבעי שאילני – שרשם הישג גדול עם 22 אחוזי תמיכה במועמד לראשות העיר ועם סיעה הגדולה בעיר עם 3 מנדטים, יחבור בסיבוב השני דווקא לזינגר.

אלא שאילני הבהיר השבוע: “אני לא באתי להעביר 5 שנים ללא מעשים, אני פה כדי לקיים את מה שהבטחנו לתושבים, את התכניות שלנו לעיר שתשרת את תושביה ולא ההיפך, ובשביל זה אנחנו צריכים להבטיח שנהיה במרכז העשייה”.

כן אנשיו של זינגר וכן אנשיו של כרמל שאמה הכהן חיזרו לפתחו של אילני, שהפקיד על ניהול המשא ומתן את לא אחר מאשר שמעון שבס – האיש שהיה אמון על משאים ומתנים בהסכמי השלום עם ירדן, מטעמו של יצחק רבין ז”ל.

לפני יומיים נפל הפור ואילני חבר לכרמל שאמה הכהן.

Tags

כעת, לראשונה ובלעדית אנו מביאים את ההסכם שנחתם בין השניים ובין סיעת “רמת גן שלנו” בראשות אילני לסיעת “ר”ג1 חוזרת להוביל” בראשות כרמל שאמה הכהן.

לפי ההסכם חסר התקדים, אילני עצמו ימונה למ”מ ראש העיר וסגן בשכר. לא זו בלבד, לפי ההסכם: “אילני יהיה שותף מלא מראש לכל תכנית והצעה שתובא לדיון במועצת העיר. בנוסף, בתקופה זו אילני מונה לראש צוות המשא ומתן הקואליציוני. כל צירוף של סיעה אחרת לבסיס הקואליציוני בין שאמה הכהן לאילני, חייבת להיעשות בהסכמת שני הצדדים.

חברי סיעתו של אילני “רמת גן שלנו” יקבלו לידיהם את התיקים הבאים: חינוך, תרבות, ספורט, רמת גן 2028, תשתיות, תחבורה ותמרור וכן יהיו אמונים על מנהלת רובעים ושכונות שתוקם.

כמו כן חברי המועצה מטעם הסיעה של אילני ישמשו יו”ר או ממלאי מקום יו”רים בוועדות הבאות: חינוך, מ”מ ועדת המשנה לתכנון ובנייה, רשות תמרור. כמו כן הם מונו ליושבי ראש בדירקטוריונים של החברות הבאות: בית עמנואל, החברה הכלכלית, קרן רמת גן לחינוך ותרבות, עמותת בית קרניצקי, הפארק הלאומי, המרכז הקהילתי רמת השקמה ועמותת הספורט העירונית

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close