אביהוא בן משה הראשון שמצטרף לצד זינגר. צילום: מטה זינגראביהוא בן משה הראשון שמצטרף לצד זינגר. צילום: מטה זינגר

אביהוא בן משה וסיעתו “הרמתגנים עם אביהוא” מביעים תמיכה בישראל זינגר בסיבוב השני בר”ג

ישראל זינגר רושם אתמול חיזוק במירוץ בסיבוב השני מול כרמל שאמה הכהן בבחירות לראשות העיר רמת גן. אביהוא בן משה, מי שמכהן כסגנו ועומד בראש רשימת "הרמתגנים עם אביהוא" הביע תמיכה בזינגר


אתמול הודיע אביהוא בן משה כי הוא וסיעתו “הרמתגנים עם אביהוא” תומכים במועמדותו של ראש העיר ישראל זינגר בסיבוב השני בבחירות לראשת עיריית רמת-גן, שיערכו ביום שלישי הבא, 13.11.18.
אביהוא בן משה הסביר ואמר: “לאחר שישבנו עם שני המועמדים כדי לקבל החלטה נכונה עבור ציבור הבוחרים שלנו, החלטנו להביע תמיכה במועמד שיגשים את החזון שלנו לעיר. שני הנושאים המרכזיים שעמדו במרכז סדר יומנו במערכת הבחירות היו מהפכת הניקיון בעיר וטיפול שורש בכל מה שקשור לנושא הצהרונים והמועדוניות במפעלי בית עמנואל. לצד כל זה עמד גם נושא מכירת העיר לרשימת ש”ס והשתלטותה על שירותי הדת בעיר, כפי שנחתם בין המועמד השני לש״ס ערב הבחירות.
אולי גם זה יעניין אותך

“לאחר בחינה של מכלול הנושאים, הגענו למסקנה כי מועמדנו לראשות העיר הוא ישראל זינגר שיפעל להגשים את החזון של רשימתנו. אנו קוראים לכל תומכינו להגיע ביום שלישי הבא 13.11.18 ולהצביע לישראל זינגר לראשות העיר, לקדנציה טובה יותר”.

ראש העיר ישראל זינגר: ” אביהוא בן משה מביא עמו ניסיון עשיר בעשייה עירונית, יושר אישי ומחויבות עמוקה לתושבים. אין לי ספק שהצטרפותו של ידידי אביהוא, מסמלת את התחזקות תושבי העיר, הרמת גנים. נמשיך להתעצם, עם הצטרפותן של רשימות נוספות שיביעו את תמיכתן בי להמשך עשייתנו עבור תושבי רמת-גן”.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך