חותמים. ברזילי, אילני ושאמה. אלבום פרטיחותמים. ברזילי, אילני ושאמה. אלבום פרטי

תמיכה גם מרועי ברזילי: מחנה השינוי בראשות כרמל שאמה הכהן המועמד שזכה במירב הקולות בסיבוב ממשיך להתחזק ולהתרחב

רועי ברזילי ורשימת הצעירים הכריזו הבוקר כי יתמכו בכרמל שאמה הכהן בבחירות לראשות העיר רמת גן שיתקיימו ב 13.11, זאת לאחר שאמש הודיע ליעד אילני, המועמד לראשות העיר, שזכה במקום השלישי עם 22% מהקולות על תמיכתו בכרמל שאמה הכהן


מחנה השינוי בראשות כרמל שאמה הכהן המועמד שזכה במירב הקולות בסיבוב ממשיך להתחזק ולהתרחב. כעת גם רועי ברזילי ורשימת הצעירים הכריזו הבוקר כי יתמכו בכרמל שאמה הכהן בבחירות לראשות העיר רמת גן שיתקיימו ב 13.11 זאת לאחר שאמש הודיע ליעד אילני המועמד לראשות העיר שזכה במקום השלישי עם 22% מהקולות על תמיכתו בכרמל שאמה הכהן.

כרמל שאמה הכהן: אני שמח שרועי ורשימת הצעירים החליטו לתמוך בי במירוץ לראשות העיר ולקחת חלק משמעותי ודומיננטי מאוד בהנהגת העיר הבאה, מיד לאחר שאנצח את זינגר! רועי הוא אחד מאנשי הציבור המובילים ביותר בר"ג. הצלחתו בקלפי ובעיקר עשייתו הערכית במועצה למען עיר ליברלית וחופשית, מנהל תקין ובינוי שפוי, לא נעלמה מעיני, אנו רואים עין בעין את הדברים. אני בטוח ששיתוף הפעולה בנינו ייצר ערך מוסף שגם יוביל לניצחון ב-13.11 על זינגר וגם יביא אנרגיה משותפת אדירה לעיר ולעירייה ותאפשר לנו להחזיר ביחד את רמת גן לעמדת ההובלה בו היא הייתה בעבר וצריכה לחזור להיות.

אולי גם זה יעניין אותך

עו"ד רועי ברזילי: הרשימה בראשותי עשתה את מה שטבעי, נכון וצודק לעשות והודיעה על תמיכה בכרמל שאמה הכהן לראשות העיר. כרמל ואני עברנו דרך ארוכה וברובה היינו שותפים למחשבות ולרעיונות. השותפות בנינו הייתה שותפות גורל כאשר נכפה עלינו לשבת באופוזיציה של בר ושל זינגר וכיום היא שותפות ייעוד. שותפות שבמסגרתה נוביל את העיר הזו לגבהים חדשים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך